Server České hory

Ubytování - České středohoří, Ralská pahorkatina a Kokořínsko

www.ceskehory.cz

Pokročilé sekce pro výběr ubytování v Českém středohoří:


Katalog ubytování v Českém středohoří podle míst:

Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize! Katalog ubytování je rozdělen do dílčích oblastí (Ralská pahorkatina a Kokořínsko, České středohoří).

Kromě katalogu ubytování (vlastní výčet míst níže) a pokročilých sekcí pro výběr ubytování (box výše) nabízí server České středohoří komplex dalších informací, které využijete při plánování Vašeho ubytování v Českém středohoří i při vlastním pobytu. Naleznete zde informace o aktuálním počasí, ski areálech, lanovkách, popisy zajímavých míst, doporučené cyklotrasy, turistické trasy, rozsáhlou fotogalerii a mnoho dalších informací o Českém středohoří.

 

České středohoří

 (výběr na mapě)

Bořislav (1)
Bžany (1)
Česká Kamenice (5)
Ctiněves (1)
Děčín (4)
Dubá (1)
Dubice (1)
Horní Krupka (1)
Horní Libchava (1)
Hradiště (1)
Janov u Nového Boru (1)
Krupka (2)
Louny (1)
Lovosice (2)
Malá Veleň (2)
Náčkovice (2)
Oparno (1)
Peruc (1)
Řehlovice (1)
Teplice (4)
Úštěk (2)
Ústí nad Labem (1)
Velemín (1)
Volfartice (1)

 

Ralská pahorkatina a Kokořínsko

 (výběr na mapě)

Bakov nad Jizerou (1)
Březina (1)
Chlum (1)
Doksy (1)
Drchlava (1)
Dubá (1)
Hamr na Jezeře (1)
Horní Libchava (1)
Janov u Nového Boru (1)
Jestřebí (1)
Křižany (4)
Mnichovo Hradiště (1)
Mšeno (2)
Ohrazenice (1)
Osečná (3)
Radimovice u Sychrova (1)
Sloup v Čechách (1)
Turnov (3)
Volfartice (1)
Zákupy (1)
Žibřidice (1)České Středohoří je nejmohutnějším projevem sopečné činnosti v Čechách. Nejvyšším vrcholem Českého Středohoří je Milešovka (836 m.n.m.). Sousední Ralská pahorkatina a Kokořínsko jsou někdy společně nazývány Máchův kraj.
 
Oblast Českého Středohoří se rozkládá severu Čech, po obou březích řeky Labe. Pro České Středohoří jsou typické kuželovité tvary kopců, které jsou výsledkem vulkanické činnosti v třetihorách. České Středohoří je vyhledávaným místem turistů díky své dobré dostupnosti a široké síti značených stezek. Centrem oblasti České středohoří jsou královské Litoměřice. Nejvyšším vrcholem Ralské pahorkatiny, někdy také nazývané Polomené hory, je vrch Ralsko (696 m.n.m.). Jedním z největších lákadel Ralské pahorkatiny je Máchovo jezero, významná oblast letní rekreace v Čechách. Pro Kokořínsko jsou typické smrkové a borové lesy, dlouhé kaňony, rokle a bizarní pískovcové útvary. České Středohoří, oblast Kokořínska a Ralská Pahorkatina svou atmosférou vždy okouzlovaly umělce i romantiky, například Karla Hynka Máchu.


České hory - katalogy ubytování:
 
Krušné hory, Jizerské hory a Ještědský hřbet, Krkonoše, Jeseníky, Rychlebské hory a Kralický Sněžník, Šumava, Český les a Lipno, Lužické hory a České Švýcarsko, Orlické hory a Broumovsko, Beskydy, Javorníky, Bílé Karpaty, Český Ráj, Českomoravská vrchovina, Žďárské vrchy, Železné hory, Slavkovský les, Pálavské vrchy, Moravský kras, Podyjí, České středohoří, Ralská pahorkatina a Kokořínsko


Server České hory® - Copyright © 1999-2018  eProgress s.r.o.
TOPlist