Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » České středohoří » Katalog ubytování

Ubytování - České středohoří, Ralská pahorkatina a Kokořínsko

Katalog ubytování v Českém středohoří:
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování v Českém středohoří. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize! Katalog ubytování je rozdělen do dílčích oblastí (Ralská pahorkatina a Kokořínsko, České středohoří).

Kromě katalogu ubytování (vlastní výčet míst níže) a pokročilých sekcí pro výběr ubytování (box výše) nabízí server České středohoří komplex dalších informací, které využijete při plánování Vašeho ubytování v Českém středohoří i při vlastním pobytu. Naleznete zde on-line kamery, info o počasí v Českém středohoří, ski, lanovky, popisy míst, cyklotrasy, turistické trasy, fotogalerie uživatelů atd.

České středohoří - Ubytování podle míst:

(výběr na mapě)

Ralská pahorkatina a Kokořínsko - Ubytování podle míst:

(výběr na mapě)
České Středohoří je nejmohutnějším projevem sopečné činnosti v Čechách. Nejvyšším vrcholem Českého Středohoří je Milešovka (836 m.n.m.). Sousední Ralská pahorkatina a Kokořínsko jsou někdy společně nazývány Máchův kraj.
 
Oblast Českého Středohoří se rozkládá severu Čech, po obou březích řeky Labe. Pro České Středohoří jsou typické kuželovité tvary kopců, které jsou výsledkem vulkanické činnosti v třetihorách. České Středohoří je vyhledávaným místem turistů díky své dobré dostupnosti a široké síti značených stezek. Centrem oblasti České středohoří jsou královské Litoměřice. Nejvyšším vrcholem Ralské pahorkatiny, někdy také nazývané Polomené hory, je vrch Ralsko (696 m.n.m.). Jedním z největších lákadel Ralské pahorkatiny je Máchovo jezero, významná oblast letní rekreace v Čechách. Pro Kokořínsko jsou typické smrkové a borové lesy, dlouhé kaňony, rokle a bizarní pískovcové útvary. České Středohoří, oblast Kokořínska a Ralská Pahorkatina svou atmosférou vždy okouzlovaly umělce i romantiky, například Karla Hynka Máchu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X