Server České hory

Ubytování - Pálavské vrchy, Moravský kras, Podyjí

www.ceskehory.czKatalog ubytování na Jižní Moravě podle míst:

Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize! Katalog ubytování je rozdělen do dílčích oblastí (Podyjí, Moravský kras, Pálavské vrchy).

Kromě katalogu ubytování (vlastní výčet míst níže) a pokročilých sekcí pro výběr ubytování (box výše) nabízí server Jižní Morava komplex dalších informací, které využijete při plánování Vašeho ubytování na Jižní Moravě i při vlastním pobytu. Naleznete zde informace o aktuálním počasí, ski areálech, lanovkách, popisy zajímavých míst, doporučené cyklotrasy, turistické trasy, rozsáhlou fotogalerii a mnoho dalších informací o Jižní Moravě.

 

Pálavské vrchy

 (výběr na mapě)

Bavory (1)
Brod nad Dyjí (1)
Dolní Dunajovice (3)
Dolní Věstonice (4)
Hrabětice (1)
Hustopeče (1)
Mikulov (3)
Němčičky (1)
Nové Mlýny (1)
Pasohlávky (2)
Strachotín (1)
Valtice (1)

 

Moravský kras

 (výběr na mapě)

Horní Smržov (1)
Mokrá - Horákov (1)
Olešnice na Moravě (1)

 

Podyjí

 (výběr na mapě)

Hrabětice (1)
Lukov (2)
Vranov nad Dyjí (1)
Žerotice (1)
Znojmo (3)Moravský kras je malebné území s velkým množstvím krasových jeskyň. Pálavské vrchy tvoří úžasnou biosférickou rezervaci UNESCO. Dalším jedinečným přírodním celkem jižní Moravy je i Podyjí.
 
Moravský kras, malebné území na sever od Brna, patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve Střední Evropě. Na ploše 100km2 je v Moravském Krasu známo více jak 1000 jeskyní. V severní části Moravského Krasu se nachází největší jeskynní systém v České republice, několik veřejnosti zpřístupněných jeskyní i propast Macocha. Pálavské vrchy, geologicky správně zvané Pavlovské vrchy, zahrnují celý rozsáhlý komplex vápencových útvarů na Jižní Moravě. Oblast Pálavy je úžasnou biosférickou rezervací UNESCO a domovem mnoha chráněných rostlin i zvířat. Lednicko-valtický areál volně navazující na Pálavské vrchy je jednou z nejvzácnějších perel pokladnice historického a kulturního bohatství České republiky. Oblast Podyjí je jedinečným přírodním celkem nemajícím v naší republice obdoby. Podyjí se vyznačuje mimořádnými přírodními scenériemi.


České hory - katalogy ubytování:
 
Krušné hory, Jizerské hory a Ještědský hřbet, Krkonoše, Jeseníky, Rychlebské hory a Kralický Sněžník, Šumava, Český les a Lipno, Lužické hory a České Švýcarsko, Orlické hory a Broumovsko, Beskydy, Javorníky, Bílé Karpaty, Český Ráj, Českomoravská vrchovina, Žďárské vrchy, Železné hory, Slavkovský les, Pálavské vrchy, Moravský kras, Podyjí, České středohoří, Ralská pahorkatina a Kokořínsko


Server České hory® - Copyright © 1999-2018  eProgress s.r.o.
TOPlist