České hory » Jižní Morava » Katalog ubytování

Ubytování - Pálavské vrchy, Moravský kras, Podyjí

Katalog ubytování na Jižní Moravě podle míst:
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize!Katalog ubytování je rozdělen do dílčích oblastí (Podyjí, Moravský kras, Pálavské vrchy).

Kromě katalogu ubytování (vlastní výčet míst níže) a pokročilých sekcí pro výběr ubytování (box výše) nabízí server Jižní Morava komplex dalších informací, které využijete při plánování Vašeho ubytování na Jižní Moravě i při vlastním pobytu. Naleznete zde informace o aktuálním počasí, ski areálech, lanovkách, popisy zajímavých míst, doporučené cyklotrasy, turistické trasy, rozsáhlou fotogalerii a mnoho dalších informací o Jižní Moravě.
Moravský kras je malebné území s velkým množstvím krasových jeskyň. Pálavské vrchy tvoří úžasnou biosférickou rezervaci UNESCO. Dalším jedinečným přírodním celkem jižní Moravy je i Podyjí.
 
Moravský kras, malebné území na sever od Brna, patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve Střední Evropě. Na ploše 100km2 je v Moravském Krasu známo více jak 1000 jeskyní. V severní části Moravského Krasu se nachází největší jeskynní systém v České republice, několik veřejnosti zpřístupněných jeskyní i propast Macocha. Pálavské vrchy, geologicky správně zvané Pavlovské vrchy, zahrnují celý rozsáhlý komplex vápencových útvarů na Jižní Moravě. Oblast Pálavy je úžasnou biosférickou rezervací UNESCO a domovem mnoha chráněných rostlin i zvířat. Lednicko-valtický areál volně navazující na Pálavské vrchy je jednou z nejvzácnějších perel pokladnice historického a kulturního bohatství České republiky. Oblast Podyjí je jedinečným přírodním celkem nemajícím v naší republice obdoby. Podyjí se vyznačuje mimořádnými přírodními scenériemi.
TOPlist