Reklama na serveru www.ceskehory.cz


Klientské centrum pro registrované ubytovatele

největší množství informací o českých horách na jednom místě


Dovolte nám, abychom Vám jako provozovateli ubytovacího zařízení, nabídli možnost spolupráce s největším internetovým serverem zaměřeným na české hory

Server je dostupný na doménách:
www.ceskehory.cz (čeština)   www.czeskiegory.pl (polština)   www.czech-mountains.eu (angličtina)   www.tschechische-gebirge.de / www.tschechische-gebirge.at (němčina)


 • Nabízíme široký výběr ubytování s přímým kontaktem na ubytovatele
 • Jsme schopni oslovit hosty nejen z Čech, ale i ze Slovenska, Německa, Rakouska, Polska a dalších zemí
 • Server je propojen s obdobnými projekty o Slovensku, Chorvatsku, Itálii a Alpách
 • Cena prezentace je již od 75,- Kč za měsíc, bez jakýchkoliv dalších nákladů
 • Návštěvnost našich serverů je bezmála 9,5 milionů uživatelů za rok
 • Více jak 500 klientů denně poptává a rezervuje pobyt na našich stránkách
 • Své služby nabízíme již 18 let
 • Kromě ubytování poskytujeme kompletní informace pro turisty: turistické průvodce jednotlivými oblastmi, detailní prezentace skiareálů, lanovek a koupališť, doporučené cyklotrasy a turistické trasy, fotogalerie, předpověď počasí, sněhové zpravodajství, kvalitu koupacích vod a mnoho dalšího

 » Prezentace obsahuje veškeré kontakty na ubytovatele. Hosté kontaktují přímo Vás prostřednictvím e-mailu, rezervačního formuláře (přijde Vám na e-mail) nebo telefonu. Veškerá komunikace poté probíhá mezi hostem a Vámi bez prostředníka.
 » Prezentace je jako skládačka. Sami si navolíte požadované části a tím optimalizujete i Vaše náklady - platíte pouze to, co opravdu využijete.
 » Každá prezentace získává přímé adresy pro jednotlivé domény/jazyky, které si zvolíte, např. www.ceskehory.cz/nazev-objektu (CZ), www.tschechische-gebirge.de/nazev-objektu (DE) atd. Můžete ji tedy využívat jak v rámci serveru České hory, tak i mimo server jako domovskou prezentaci
 » V případě zájmu Vám na požádání zařídíme koupi nebo převod vlastní domény
www.nazev-vaseho-objektu.cz (služba je v ceně prezentace)
 » Prezentace na našem serveru je propojena s Vašimi domovskými stránkami. To zvyšuje zvyšuje i jejich hodnocení u vyhledávačů.
 » V klientském centru můžete kdykoliv velmi snadno změnit obsah všech částí prezentace. Změny jsou zdarma a zvládne je opravdu každý.
 » Máte možnost blokovat rezervační formulář pro zaplněné termíny nebo zařazovat objekt do systému LAST MINUTE pro termíny, které je třeba rychle zaplnit.
 » Pro registraci ubytovacího zařízení na serveru České hory není potřeba žádná smlouva, neexistují žádné výpovědní lhůty, žádné penále apod. - spolupráce je založena pouze na spokojenosti ubytovatele. Po skončení zaplaceného období se můžete jednoduše rozhodnout, zda chcete ve spolupráci pokračovat.
 » Prezentace je placena paušální částkou. Pod tlačítkem "Ceník" naleznete kompletní ceník všech našich služeb. Ceny jsou konečné. Služby lze průběžně doobjednávat či naopak rušit. Za naše služby neúčtujeme žádné skryté poplatky či příplatky (za zprostředkování ubytování, za úpravy prezentace, za sekci LAST MINUTE, za inzertní sekci Hledám ubytování, apod.)
 » Každá minuta, každá hodina, každý den činnosti našeho serveru je auditován několika nezávislými zdroji, průběžné online výsledky auditu Toplist jsou uváděny níže nebo přímo na titulní straně serveru.
V roce 2017 navštívilo servery projektu České hory 9 394 181 uživatelů
 
   Rádi budeme prezentovat i Vaše ubytovací zařízení - klikněte na "Vložit nové ubytovací zařízení"


Server České hory v číslech:
13 komplexně zpracovaných pohoří českých hor.
Více než 3000 mnohostránkových prezentací nejlepšího ubytování.
28 digitálních map pro kvalitní výběr ubytování.
Online audit monitorující každou minutu dne (vpravo)

 
Audit návštěvnosti

"Server České hory" je registrovaná obchodní známka společnosti eProgress s.r.o., www.ceskehory.czTOPlist