Reklama na serveru www.ceskehory.cz

největší množství informací o českých horách na jednom místě


www.ceskehory.cz (čeština)   www.czeskiegory.pl (polština)   www.czech-mountains.eu (angličtina)   www.tschechische-gebirge.de (němčina)
Spolupracujte i Vy s největším internetovým serverem zaměřeným na české hory

Proč právě
server České hory?

Nabízíme široký výběr ubytování s přímým kontaktem na ubytovatele.
Jsme schopni oslovit hosty nejen z Česka, ale i ze Slovenska, Německa, Rakouska, Polska a dalších zemí.
Server je plně funkční na všech zařízeních – počítač, notebook, tablet i mobilní telefon.
Server je propojen s obdobnými projekty o Slovensku, Chorvatsku, Itálii a Alpách.
Cena prezentace je již od 95,- Kč za měsíc, bez jakýchkoliv dalších nákladů.
Návštěvnost našich serverů je kolem 8,5 milionů uživatelů za rok.
Více jak 500 klientů denně poptává a rezervuje pobyt na našich stránkách.
Své služby nabízíme již 22 let.
Kromě ubytování poskytujeme kompletní informace pro turisty: turistické průvodce jednotlivými oblastmi, detailní prezentace skiareálů, lanovek a koupališť, doporučené cyklotrasy a turistické trasy, fotogalerie, předpověď počasí, sněhové zpravodajství, kvalitu koupacích vod a mnoho dalšího.

Jak to funguje?

Prezentace obsahuje veškeré kontakty na ubytovatele. Hosté kontaktují přímo Vás prostřednictvím e-mailu, rezervačního formuláře (přijde Vám na e-mail) nebo telefonu. Veškerá komunikace poté probíhá mezi hostem a Vámi bez prostředníka.
Prezentace je placena paušální částkou. Neplatíte již žádné další poplatky. Více o ceně ZDE
Přidání ubytovacího zařízení je jednoduché - klikněte na "Vložit nové ubytovací zařízení"

Prezentace na serveru České hory podporuje Vaši prezentaci a Vaše hosty!
NEnastává kuriózní situace, kdy reklama bookovacího serveru (plně hrazená z provize ubytovatele) bojuje o hosty s vlastní prezentací ubytovatele (více o výhodách/nevýhodách provizní/neprovizní reklamy ZDE).

Server České hory je vyhledávaným a oblíbeným doplňkem pro ty, kteří mají své vlastní webové stránky a své vlastní hosty.

Prezentace na serveru České hory podporuje vlastní prezentaci ubytovacího zařízení a její pozici na internetu.

Prezentace na serveru České hory tvoří nepostradatelnou součást všech ubytovacích kapacit s přidanou hodnotou (a těch, které budují své jméno).

Často kladené otázky

 Jaká je cena prezentace?
Prezentace je jako skládačka. Sami si navolíte požadované části a tím optimalizujete i Vaše náklady - platíte pouze to, co opravdu využijete.

Prezentace je placena paušální částkou. Pod tlačítkem "Ceník" naleznete kompletní ceník všech našich služeb.

Ceny jsou konečné. Služby lze průběžně doobjednávat či naopak rušit. Za naše služby neúčtujeme žádné skryté poplatky či příplatky (za zprostředkování ubytování, za úpravy prezentace, za sekci LAST MINUTE, za inzertní sekci Hledám ubytování, apod.)
 Jsem nějak omezen při tvorbě cen a nabídky?
Ne. Vše si určujete Vy a máte plnou kontrolu nad cenami, rozsahem nabízených služeb, dostupností i celou komunikací se zákazníkem.
 Mohu sám provádět správu prezentace?
Ano. V klientském centru můžete kdykoliv velmi snadno změnit obsah všech částí prezentace. Změny jsou zdarma a zvládne je opravdu každý.

Po provedení změny (pokud jste na PC) ihned vidíte, jak výsledek vypadá i na tabletu a mobilním telefonu. Nemusíte tak vše upravovat vícekrát.

Změny provádíte v češtině, i pokud máte prezentaci v dalších jazycích. Systém automaticky změnu zaregistruje a veškeré překlady již zajistíme my.

Máte také možnost blokovat rezervační formulář pro zaplněné termíny nebo zařazovat objekt do systému LAST MINUTE pro termíny, které je třeba rychle zaplnit.
 Potřebuji mít vlastní webové stránky?
Nepotřebujete. Každá prezentace získává přímé adresy pro jednotlivé domény/jazyky, které si zvolíte, např. www.ceskehory.cz/nazev-objektu (CZ), www.tschechische-gebirge.de/nazev-objektu (DE) atd. Můžete ji tedy využívat jak v rámci serveru České hory, tak i mimo server jako domovskou prezentaci.

V případě zájmu Vám na požádání zařídíme koupi nebo převod vlastní domény www.nazev-vaseho-objektu.cz (služba je v ceně prezentace)
 Jsem spoluprací smluvně vázán?
Ne. Pro registraci ubytovacího zařízení na serveru České hory není potřeba žádná smlouva, neexistují žádné výpovědní lhůty, žádné penále apod. - spolupráce je založena pouze na spokojenosti ubytovatele.

Po skončení zaplaceného období se můžete jednoduše rozhodnout, zda chcete ve spolupráci pokračovat.
 Jaká je návštěvnost serveru?
Každá minuta, každá hodina, každý den činnosti našeho serveru je auditován několika nezávislými zdroji, průběžné online výsledky auditu Toplist jsou uváděny níže nebo přímo na titulní straně serveru.

V roce 2021 navštívilo servery projektu České hory kolem 8,5 milionů uživatelů
 Jakou výhodu má neprovizní reklama proti provizní?

Provizní reklama
Provizní systémy jsou vhodné především pro ubytovatele, kteří se chtějí zaměřit pouze na samotné poskytování ubytovacích služeb.

Bookovací servery většinou spustí Google a Seznam reklamu placenou za klik, tou přivedou hosta, který má zájem o ubytování v daném objektu na své stránky, zajistí úkony potřebné k jeho rezervaci a ubytovacímu zařízení naúčtují provizi, která zaplatí jak reklamu tak administrativu s rezervací spojenou.

Tato forma reklamy je vhodná pro ubytovatele, kteří nechtějí řešit komunikaci se zákazníky a úkony s rezervací spojené.
Tato forma reklamy není vhodná pro ubytovatele, kteří mají své vlastní webové stránky a své vlastní hosty (kteří jsou při vyhledávání ubytovacího zařízení odchyceni reklamou bookovacích serverů).
Podíl zprostředkovaných hostů z principu dané spolupráce stoupá na úkor hostů přímých (viz předchozí bod).

Neprovizní reklama
Neprovizní systémy jsou vhodné především pro ubytovatele, kteří mají možnost krom samotného poskytování ubytovacích služeb řešit také komunikaci s hosty ohledně jejich rezervace.

Reklama propaguje stránky ubytovatele, zvyšuje jejich rank a veškerá komunikace probíhá ze strany uživatele přímo se zástupci ubytovacích zařízení.

Tato forma reklamy je vhodná pro ubytovatele, kteří mají své vlastní webové stránky a své vlastní hosty.
Internetové vyhledávače sledují kvalitu webových stránek mimo jiné podle toho, které servery na dané stránky odkazují (pokud se jedná o důvěryhodnou a známou webovou službu, je pozice webové stránky s takovou službou propojená ve výhodě oproti webové stránce, která s takovou službou nespolupracuje *).
Podle průzkumu společnosti Netaffinity cítí hosté, kteří si rezervují pobyt přímo, větší loajalitu ke značce ubytovacího zařízení.
Tato forma reklamy není vhodná pro ubytovatele, kteří nechtějí řešit komunikaci se zákazníky a úkony s rezervací spojené.
Je třeba hlídat kvalitu a rozvoj portálů, na kterých se ubytovací zařízení registruje.

* vhodné je oboustranné propojení známé webové služby a webové stránky ubytovatele, za kterou dostávají např. ubytovatelé serveru České hory bonusy (pokud chcete vědět více, nebojte se zeptat)

Podle odborného serveru Mirai.com je podpora přímých rezervací a souběžná aktivita na provizních kanálech (zejména tam kde provizní server cílí reklamou na samotný název ubytovacího zařízení) střetem vlastních zájmů.

Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé s hosty
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá

Server České hory v číslech:
13 komplexně zpracovaných pohoří českých hor.
Více než 3000 mnohostránkových prezentací nejlepšího ubytování.
28 digitálních map pro kvalitní výběr ubytování.
Online audit monitorující každou minutu dne (vpravo)

 
Audit návštěvnosti

"Server České hory" je registrovaná obchodní známka společnosti eProgress s.r.o., www.ceskehory.czTOPlist