Server České hory

Reklama na serveru www.ceskehory.cz 

Reklama na serveru
www.ceskehory.cz

Pro ubytovatele
Audit návštěvnosti
Ceník
Vložit nové ubytovací zařízení
Bannerová reklama, sponzoring
 

V roce 2016 navštívilo servery mediálního projektu České hory 11 135 928 uživatelů (zdroj: nezávislý audit Toplist)

Klientské centrum pro registrované ubytovatele

Vložit nové ubytovací zařízení


Desatero o spolupráci ubytovacího zařízení se serverem České hory:

» 1. Server České hory představuje největší množství informací o českých horách na jednom místě, poskytuje přímý kontakt na provozovatele ubytovacích zařízení, je přehledný, disponuje nejmodernějšími funkcemi pro výběr ubytování, v porovnání se servery zaměřenými na stejnou oblast má nejvyšší návštěvnost a přitom ceny prezentací jsou velmi výhodné.

» 2. Pod tlačítkem "Vložit nové ubytovací zařízení" (nahoře v nabídce) si podle svých představ pomocí jednoduchého průvodce sestavíte velmi kvalitní osmi stránkovou prezentaci, kterou Vám budeme provozovat v rámci serveru České hory. Pokud máte vlastní prezentaci, bude s nově vytvořenou propojena.

» 3. Každá prezentace může být využívána jak v rámci serveru České hory, tak i samostatně mimo server. U nás nezískáte jen kartu ubytovacího zařízení či pouhý firemní záznam, ale kompletní profesionální mnohostránkovou prezentaci včetně jednoduché přímé internetové adresy:
www.ceskehory.cz/nazev-objektu
www.ceske-hory.cz/nazev-objektu
resp.
www.tschechische-gebirge.de/nazev-objektu
www.czech-mountains.eu/nazev-objektu
www.czeskiegory.pl/nazev-objektu

V případě zájmu Vám na požádání zařídíme koupi nebo převod vlastní domény www.nazev-vaseho-objektu.cz (služba je v ceně prezentace).

» 4. Pomocí speciálních stránek s velmi snadnou obsluhou budete moci obsah všech částí nově vytvořené prezentace kdykoliv (24 hodin denně, 7 dní v týdnu) měnit a to bez jakýchkoli znalostí o internetu (změny jsou zdarma a zvládne je každý).

» 5. Pro registraci ubytovacího zařízení na serveru České hory není potřeba žádná smlouva, neexistují žádné výpovědní lhůty, žádné penále apod. - spolupráce je založena pouze na spokojenosti hoteliéra se službami serveru České hory (uvedená forma spolupráce úspěšně funguje již více než 10 let provozu serveru České hory a není důvod na tom cokoliv měnit, zeptejte se ubytovatelů, jenž jsou součástí serveru České hory).

» 6. Cena prezentace na serveru www.ceskehory.cz činí 75,- Kč/měsíc bez DPH, pod tlačítkem "Ceník" (nahoře v nabídce) veřejně publikujeme kompletní ceník všech našich služeb. Služby lze průběžně doobjednávat či naopak rušit. Ceny jsou konečné. Naše služby dále neobsahují žádné skryté poplatky či příplatky (za zprostředkování ubytování, za úpravy prezentace, za sekci LAST MINUTE, za inzertní sekci Hledám ubytování, apod.)

» 7. Na našem serveru nevytváříte konkurenční prezentaci bez Vašeho kontaktu svým vlastním (domovským) stránkám (pokud již vlastní stránky máte). Prezentace na našem serveru obsahuje přímý kontakt na ubytovatele a je s případnými vlastními (domovskými) stránkami ubytovatele propojena a zvyšuje jejich hodnocení u vyhledávačů (informace pro pokročilé: server České hory má Google rank 6).

» 8. Máte možnost blokovat rezervační formulář pro zaplněné termíny nebo zařazovat objekt do systému LAST MINUTE pro termíny, které je třeba rychle zaplnit.

» 9. Probíhá nepřetržitý vývoj jak technické, tak obsahové stránky serveru i prezentací všech ubytovacích objektů. Autoři serveru se mnoho let zabývají oblastí informačních technologií, přednášeli na univerzitě, podíleli se na vývoji průmyslových sítí, napsali škálu vědeckých publikací, z obsahu serveru je zřejmé, že k českým horám mají více než obchodní vztah. S námi nebudete pozadu.

» 10. Návštěvnost projektu se v sezóně pohybuje nad 30 tisíc uživatelů za den, mimo sezónu 20 tisíc uživatelů za den. Každá minuta, každá hodina, každý den činnosti našeho serveru je auditován několika nezávislými zdroji, průběžné online výsledky auditu Toplist jsou uváděny níže nebo přímo na titulní straně serveru.


Vložit nové ubytovací zařízení


Názory ubytovacích zařízení, které mají prezentaci na našem serveru, jsme zveřejnili ZDE

Obecné doporučení pro ubytovatele:

Každému majiteli ubytovacího zařízení doporučujeme, aby se ptal svých zákazníků, kde získali kontakt na jejich ubytovací zařízení, aby porovnávali množství získaných zákazníků a cenu za prezentaci na jednotlivých serverech, aby podle toho rozhodovali zda a jaké prezentace budou kupovat na jednotlivých serverech (pokud servery vyžadují podpis smlouvy, potom je důležité důkladně přečíst její plné znění). Uvedený postup se vyplatí, je dnes nezbytným základem pro úspěšnou propagaci ubytovacího zařízení na internetu.Server České hory v číslech:
13 komplexně zpracovaných pohoří českých hor.
Více než 3000 mnohostránkových prezentací nejlepšího ubytování.
28 digitálních map pro kvalitní výběr ubytování.
Online audit monitorující každou minutu dne (vpravo)

 
Audit návštěvnosti

"Server České hory" je registrovaná obchodní známka společnosti eProgress s.r.o., www.ceskehory.czTOPlist