České hory » Jižní Morava » Ubytování Dolní Věstonice

Ubytování - Dolní Věstonice

Ubytování Dolní Věstonice - výběr kategorie ubytování:
Vše (4)
Hotely (0)
Apartmány (0)
Horské chaty (0)
Rekreační střediska (0)
Kempy (0)
Dolní Věstonice leží na úpatí Pavlovských vrchů, na břehu Novomlýnských nádrží, v blízkosti chráněné krajinné oblasti Pálava. Dolní Věstonice jsou rekreační oblastí a oblíbeným místem pro turistiku a cykloturistiku. Novomlýnská nádrž láká rybáře ke sportovnímu rybaření.
Více o místě Dolní VěstoniceDolní Věstonice - Zajímavosti v okolí
Ubytování u Ředinů
Kategorie ubytování: Chata/Chalupa
Celoročně obyvatelná moderní novostavba - nadstavba vinného sklepa na jihu Moravy v Dolních Věstonicích s výhledem Další » na Pálavu. Vybavení chaty: 2 čtyřlůžkové pokoje v podkroví, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, vybavená kuchyně, jídelna, společenská místnost, terasa, parkoviště, zahrada.
8 lůžek
8 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
250 Kč bez stravování
250 Kč bez stravování
250 Kč bez stravování
Ubytovna ZŠ v Dolních Věstonicích
Kategorie ubytování: Ubytovna
Ubytovna je součástí školy, přímo pod Pálavskými vrchy. Kapacita ubytovny je 50 lůžek. Ke stravování je možné využít Další » školní jídelnu. K ubytovně přiléhá přírodní hřiště s možností posezení u táboráku. U ubytovny je parkoviště pro auta i kola.
50 lůžek
50 lůžek
Ubytování u Merčáků
Kategorie ubytování: Ubytování v soukromí
Nabízíme ubytování ve 4lůžkovém apartmánu (možnost 1 přistýlky). Ten je samostatný, oddělený od rodinného domu Další » s vlastním parkovacím místem přímo v objektu, venkovním posezením s krbem a přístřeškem pro kola. Vybaven je koupelnou s WC a sprchovým koutem, kuchyňským koutem s vybavením a TV.
4 lůžek
4 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
350 Kč bez stravování
350 Kč bez stravování
Husí Plácek
Kategorie ubytování: Penzion
Vinný sklep, degustační galerie TOP vinařů, kavárna, penzion. Původní Habánské sklepy. Nabídka akcí uzavřeným společnostem. Další » Vinný sklep, degustační galerie TOP vinařů, kavárna, penzion. Původní Habánské sklepy. Nabídka akcí uzavřeným společnostem.
40 lůžek
40 lůžek
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist