PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jižní Morava » Ubytování » Dolní Věstonice » Ubytovna ZŠ v Dolních Věstonicích

Ubytovna ZŠ v Dolních Věstonicích

Druh ubytování: 
Ubytovna
Místo: 
Dolní Věstonice
Adresa: 
Základní škola Dolní Věstonice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-739103712
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-519 518 830
Web adresa:
zsdolnivestonice.webnode.cz/ www.ceskehory.cz/zsdolnivestonice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 50 lůžek

Ubytovna je součástí školy, přímo pod Pálavskými vrchy. Kapacita ubytovny je 50 lůžek. Ke stravování je možné využít školní jídelnu. K ubytovně přiléhá přírodní hřiště s možností posezení u táboráku. U ubytovny je parkoviště pro auta i kola.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovna je na kraji obce pod Pálavskými vrchy. Do Dolních Věstonic se dostanete autobusem z Hustopečí nebo z Mikulova. Další možnost je vlakem Brno - Břeclav, výstup Popice nebo Šakvice. Odtud autobusem nebo pěšky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je rozděleno do 1x3 lůžkový pokoj, 4x4 lůžkový pokoj, 1x10 lůžkový pokoj a 2x12 lůžkový pokoj. Ubytování je na válendách, nutný vlastní spací pytel. Je možné za 50 Kč dokoupit lůžkoviny. Toalety a sprchy společné. K dispozici je společná hala s televizorem. K dispozici je zdarma připojení k internetu. Jízdní kola lze uschovat v budově. V přízemí je jídelna.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ubytovna je bezprostředně pod Pálavou, z druhé strany je vodní nádrž. Okolí je bohaté na přírodní i historické památky. Je možno navštívit vinařské sklepy.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ZŠ Dolní Věstonice
Informace poskytnul: Z.Háder
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz