Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » České středohoří » Ubytování Úštěk

Ubytování - Úštěk

Město Úštěk leží mezi velkými okresními městy Litoměřice a Česká Lípa. V Úštěku můžete nalézt ještě zbytky opevnění a hradu. Historické prameny dokládají vznik hradu na rok 1352. Úštěk je také protkán mnohými turistickými stezkami, které vedou do celého okolí, za dalšími atraktivními místy Českého Středohoří.
Více o místě Úštěk Úštěk - Zajímavosti v okolí
Pod vyhlídkou Náčkovice
Kategorie ubytování: Ubytování v soukromí
Lokalita: Náčkovice
Ubytování v chalupě pro 4-13osob v srdci Českého středohoří. Wi-Fi. 3 ložnice,WC, koupelna, nová plně vybavená Další » kuchyně, obývák s krbem a francouzským oknem, kterým se vchází na terasu s venkovním posezením u krbu, velkou oplocenou zahradu s bazénem, pískovištěm, houpačkami a trampolínou, možno obědy
13 lůžek
13 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
300 Kč bez stravování
300 Kč bez stravování
300 Kč bez stravování
Rezidence Náčkovice
Kategorie ubytování: Ubytování v soukromí
Lokalita: Náčkovice
Pronájem luxusně zařízené chalupy pro 17 osob s barem, hernou, bazénem, saunou a vířivkou, poskytující maximální Další » relaxaci v soukromí areálu o rozloze 8700m2. Ideální pro pobyty s dětmi a party přátel.
17 lůžek
17 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
470 Kč bez stravování
470 Kč bez stravování
470 Kč bez stravování
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování v Úštěku. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X