České hory » Jeseníky » Ubytování » Velké Losiny » Vila Pavlínka

Vila Pavlínka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Velké Losiny
Adresa: 
Velké Losiny, Dukelská 417
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 020 064
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
vilapavlinkalosiny.cz www.ceskehory.cz/vilapavlinkalosiny
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

počasí Velké Losiny počasí Velké Losiny

Kouty nad Desnou hlásí 30 - 70 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý

Wi-Fi

Po domluvě

Kvalitní ubytování v nově otevřeném apartmánovém domě v lázeňském městě - Velkých Losinách. Ubytovat se můžete v jakémkoliv z osmi apartmánů s vlastním sociálním zařízením, televizí a WiFi. Součástí objektu je velká zahrada s posezením, pergolou, dětským hřištěm.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vila se nachází v klidné ulici cca 200m od termálních lázní, Thermal parku a centra Velkých Losin, 10km od Šumperka a je snadno dosažitelná autem i vlakem (ze stanice Velké Losiny cca 500 metrů)

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kvalitní ubytování v nově otevřeném apartmánovém domě. Prostorné 1-4 lůžkové apartmány s možností přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, TV a WiFi připojením. Součástí objektu je velká zahrada s posezením, pergolou, dětským hřištěm.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Termální koupaliště s vnitřními a venkovními bazény s termální vodou až 36°C a vodními atrakcemi. Lázně, ruční papírna a zámek Velké Losiny. Lyžařské areály Kouty, Přemyslov, Červenohorské sedlo. Množství cyklostezek a příležitostí pro pěší turistiku. Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Profr74 spol. s r.o.
Informace poskytnul: Procházková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz