TOPlist

Vila Pavlínka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Velké Losiny
Adresa: 
Velké Losiny, Dukelská 417
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 982 421, 606 768 098
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
vilapavlinkalosiny.cz
www.ceskehory.cz/vilapavlinkalosiny
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

Po domluvě

počasí Velké Losiny počasí Velké Losiny

Kvalitní ubytování v nově otevřeném apartmánovém domě v lázeňském městě - Velkých Losinách. Ubytovat se můžete v jakémkoliv z osmi apartmánů s vlastním sociálním zařízením, televizí a WiFi. Součástí objektu je velká zahrada s posezením, pergolou, dětským hřištěm.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vila se nachází v klidné ulici cca 200m od termálních lázní, Thermal parku a centra Velkých Losin, 10km od Šumperka a je snadno dosažitelná autem i vlakem (ze stanice Velké Losiny cca 500 metrů)

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kvalitní ubytování v nově otevřeném apartmánovém domě. Prostorné 1-4 lůžkové apartmány s možností přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, TV a WiFi připojením. Součástí objektu je velká zahrada s posezením, pergolou, dětským hřištěm.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Termální koupaliště s vnitřními a venkovními bazény s termální vodou až 36°C a vodními atrakcemi. Lázně, ruční papírna a zámek Velké Losiny. Lyžařské areály Kouty, Přemyslov, Červenohorské sedlo. Množství cyklostezek a příležitostí pro pěší turistiku. Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavlína Václavková
Informace poskytnul: Martin Václavek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz