Server České hory
Reklama

Lanovky a skiareály
Jeseníky, Rychlebské hory a Kralický Sněžník


Fotografická soutěž o hodnotné ceny pro
ty, kteří se podělí o fotky českých hor. Více ZDE >>
Výběr místa: Všechna místa   Rychlý výběr areálu: Výběr areálu

   Ski areály
Přidat skiareál   

Ski areál Červenohorské sedlo Ski areál Červenohorské sedlo - Jedno z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě v horském sedle s nadmořskou výškou 1164 m.
Druh: Ski areál, Místo: Červenohorské sedlo   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 80 cm, Typ sněhu: zmrzlý, Nový sníh: 5 cm, V provozu
Skiareál Kouty Skiareál Kouty - Největší skiareál na Moravě s první šestisedačkovou lanovkou v ČR a dvoukilometrovými širokými sjezdovkami.
Druh: Ski areál, Místo: Kouty nad Desnou   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 70 - 140 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Ski areál Praděd - Ovčárna Ski areál Praděd - Ovčárna - Lyžařský areál v okolí nejvyšší hory Jeseníků - Pradědu s výjimečnými sněhovými podmínkami.
Druh: Ski areál, Místo: Praděd - Ovčárna   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 150 - 200 cm, Typ sněhu: zmrzlý, Nový sníh: 4 cm, V provozu
Ski areál Ramzová Ski areál Ramzová - Lyžařské středisko se sedačkovou lanovkou u obce Ramzová, 10 km jihozápadně od okresního města Jeseník, na silnici spojující Šumperk s Jeseníkem.
Druh: Ski areál, Místo: Ramzová   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 20 - 50 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Ski Aréna Karlov Ski Aréna Karlov - Moderní lyžařské středisko Ski Aréna Karlov se nachází v malebné obci Malá Morávka v části zvané Karlov pod Pradědem, nedaleko měst Bruntál či Rýmařov. Oblast se pyšní dlouhou zimou, vysokou sněhovou pokrývkou a překrásnými lyžařskými terény.
Druh: Ski areál, Místo: Karlov pod Pradědem   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 50 - 60 cm, Typ sněhu: prachový, Nový sníh: 5 cm, V provozu
Ski areál Kopřivná Ski areál Kopřivná - Ski areál Kopřivná se nachází v Malé Morávce, disponuje kotvovým vlekem a moderní 4 sedačkou. Na děti čeká děský skipark a na náročné lyžaře snowpark.
Druh: Ski areál, Místo: Malá Morávka   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Sníh: 50 - 110 cm, Typ sněhu: zmrzlý, Nový sníh: 2 cm, V provozu
Resort Dolní Morava Resort Dolní Morava - Skicentrum se nachází v nadmořské výšce 748 – 1140 m.n.m. V areálu se nachází celkem 7 sjezdovek všech stupňů obtížností.
Druh: Ski areál, Místo: Dolní Morava   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 40 - 80 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
SKIPARK Filipovice SKIPARK Filipovice - SKIPARK Filipovice se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti v malebném podhůří Jeseníků, pouze jednu zastávku skibusu od úpatí lyžařského areálu Červenohorského sedlo. K dispozici jsou sjezdovky o celké délce 2600m.
Druh: Ski areál, Místo: Bělá pod Pradědem   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 20 - 40 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Skiareál Branná Skiareál Branná - Ski areál se nachází na trase Hanušovice – Jeseník bezprostředně v blízkosti centra horské obce Branná s výbornou dostupností automobilem i autobusem. Jedná se o lyžařský areál určený pro nejširší lyžařskou klientelu od rodinného lyžování až po náročné lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Branná   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 20 - 40 cm, Typ sněhu: technický, Mimo provoz
Skiareál Avalanche Skiareál Avalanche - Skiareál nabízí 5 vlastních propojených sjezdovek. 4-sedačková lanovka, snowpark, lyžařská škola, skiservis.
Druh: Ski areál, Místo: Dolní Moravice   Nalézt místo na mapě   Počasí
Ski Areál Kraličák Ski Areál Kraličák - Moderní ski areál v pohoří Králický Sněžník vznikl spojením areálů Hynčice pod Sušinou a Stříbrnice. Lanovka, lyžařské vleky, sjezdovky všech obtížností, lyžařská škola, půjčovna, atd.
Druh: Ski areál, Místo: Hynčice pod Sušinou/Stříbrnice   Nalézt místo na mapě   Počasí
Sníh: 40 - 70 cm, Typ sněhu: vlhký, Nový sníh: 2 cm, V provozu
Klobouk - Olomoučák Klobouk - Olomoučák - Dvě závodní sjezdovky, restaurace, skibar a skvělá atmosféra zde na vás čekají každý den. Nová 2sedačková lanovka a krásné lyžařské terény nabízí skvělé zážitky pro lyžaře a snowboardisty.
Druh: Ski areál, Místo: Karlov pod Pradědem   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Sníh: 50 - 60 cm, Typ sněhu: mokrý, V provozu
Ski areál Klepáčov Ski areál Klepáčov - Středisko Klepáčov vybavené umělým zasněžováním, osvětlením pro večerní lyžování a odbavovacím systémem se nachází 18km od města Šumperk na silnici I. třídy směr Opava. Ve středisku jsou 4 vleky a sjezdovky s různou obtížností.
Druh: Ski areál, Místo: Klepáčov   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Skiareál Kunčice -  SKITECH Skiareál Kunčice - SKITECH - Skiareál Skitech Kunčice nabízí 2 lyžařské vleky, čtyřsedačkovou lanovku a dětský lyžařský výukový areál s vlastním dětským lanovým vlekem pro nejmenší. 4,5km sjezdových tratí
Druh: Ski areál, Místo: Kunčice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 60 - 80 cm, Typ sněhu: zmrzlý, Mimo provoz
Skiareál Miroslav Skiareál Miroslav - Ski centrum Miroslav se nachází v lázeňské obci Lipová Lázně, v chráněné krajinné oblasti Jeseníků. Areál tvoří několik sjezdových tratí střední obtížnosti vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.
Druh: Ski areál, Místo: Lipová - lázně   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Mimo provoz
Ski areál Ostružná Ski areál Ostružná - Ski areál Ostružná se nachází nad stejnojmennou obcí. Nabízí dohromady šest upravovaných sjezdovek s délkou více jak 2 km. V Jeseníkách jediný dětský park s vlekem a kolotočem pro nejmenší lyžaře i s gumovými čluny.
Druh: Ski areál, Místo: Ostružná   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 40 - 100 cm, Typ sněhu: prachový, Nový sníh: 5 cm, V provozu
Lyžařský areál KASTE + RELAX Petříkov Lyžařský areál KASTE + RELAX Petříkov - Lyžařské centrum se středně obtížnými terény v horské obci Petříkov, která leží necelé 2km od Ramzovského sedla.
Druh: Ski areál, Místo: Petříkov   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 60 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
SKI Petříkov SKI Petříkov - Nový lyžařský areál nabízí tři vleky a to dvoumístný DOUBLE MAX v délce 700m, jednomístný BMT 30 v délce 350 m a dětský vlek KINDLE pro děti do 6 let, který je ZDARMA. K areálu patří dvě sjezdovky, přičemž hlavní má šířku 60m. Všechny sjezdovky jsou vybaveny technologií na výrobu technického sněhu.
Druh: Ski areál, Místo: Petříkov   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Skiareál Přemyslov Skiareál Přemyslov - Areál se nachází na Přemyslovském sedle v nadmořské výšce 760 – 960 m n.m., součástí areálu jsou čtyři sjezdové tratě obsluhované čtyřsedačkovou lanovkou a dvěma vleky, parkoviště, obslužný objekt s restaurací, bufetem, ubytováním, lyžařskou školou, půjčovnou a ski servisem.
Druh: Ski areál, Místo: Přemyslov   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 80 cm, Typ sněhu: technický, Nový sníh: 1 cm, V provozu
Skiareál Čerťák Skiareál Čerťák - Ideální místo pro lyžování pro rodiny s dětmi a pro méně pokročilé lyžaře jen minuty od Karlova pod Pradědem. 4 široké a přehledné sjezdovky
Druh: Ski areál, Místo: Václavov u Bruntálu   Nalézt místo na mapě
Sníh: 45 - 60 cm, Typ sněhu: mokrý, V provozu
Ski areál Vernířovice Ski areál Vernířovice - Skiareál se nachází při obci Vernířovice v Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Skiareál disponuje sjezdovkou o délce 550m s dvoukotvovým vlekem. Areál je vhodný i pro malé děti. Náročnější sportovci si mohou zajezdit v místním Snowparku.
Druh: Ski areál, Místo: Vernířovice   Nalézt místo na mapě
Ski Příčná - Zlaté Hory Ski Příčná - Zlaté Hory - Lyžařský areál Příčná se nachází ve Zlatých Horách , 3km od hranic s Polskou republikou. Hlavní sjezdovkadisponuje délkou cca 1 350 m s převýšením 346 m. Součástí skiareálu je 4-sedačková lanová dráha a dětský svah u nástupní stanice s dětským vlekem.
Druh: Ski areál, Místo: Zlaté Hory   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 25 - 50 cm, Typ sněhu: prachový, V provozu
Ski areál Hrubá Voda Ski areál Hrubá Voda - Ski areál Hrubá Voda se nachází ve stejnojmenné obci nedaleko Olomouce. Areál nabízí 4 sjezdovky, čtyřsedačkovou lanovku a 4 vleky včetně moderního dětského pásu pro nejmenší
Druh: Ski areál, Místo: Hrubá Voda   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 70 cm, Typ sněhu: zmrzlý, Nový sníh: 5 cm, Mimo provoz
Ski areál Zlaté Hory - Dolní Údolí Ski areál Zlaté Hory - Dolní Údolí - Nový skiareál se sjezdovkou o délce 500m a převýšením 95m. Tato sjezdovka je ideální pro rodiny s dětmi.
Druh: Ski areál, Místo: Dolní Údolí   Nalézt místo na mapě
Mimo provoz
Skiareál Kazmarka Skiareál Kazmarka - Areál Kazmarka leží v horském údolí obce Karlov pod Pradědem. Areál nabízí dvě sjezdovky Kazmarka a Zmola. Obě svým profilem uspokojí spíše náročnějšího lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Karlov pod Pradědem   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Ski areál Myšák Ski areál Myšák - Středisko pro rodiny s dětmi. Ski areál Myšák leží jen několik kilometrů od nejvyšší hory Jeseníků Praděd 1491 m.n.m. v údolí řeky Moravice v nádherném prostředí obce Karlov pod Pradědem.
Druh: Ski areál, Místo: Karlov pod Pradědem   Nalézt místo na mapě
Skiareál Pawlin Skiareál Pawlin - Údolí Karlova pod Pradědem se vyznačuje dlouhou zimou, vysokou sněhovou pokrývkou a překrásnými lyžařskými terény. Je proto vyhledávaným místem pro rozvíjení všech zimních sportovních aktivit.
Druh: Ski areál, Místo: Karlov pod Pradědem   Nalézt místo na mapě
Ski areál Stará Ves Ski areál Stará Ves - Ski areál Stará Ves se nachází v obci Stará Ves u Rýmařova a nabízí 2 sjezdovky o celkové délce 1100m.
Druh: Ski areál, Místo: Stará Ves u Rýmařova   Nalézt místo na mapě
Sníh: 30 - 40 cm, Typ sněhu: smíšený, Nový sníh: 5 cm, V provozu
Ski Arena Vrbno Ski Arena Vrbno - Ski arena Vrbno se nachází ve Vrbnu pod Pradědem. Nabízí jednu sjezdovku o délce 1501m, která je v případě nutnosti zasněžována.
Druh: Ski areál, Místo: Vrbno pod Pradědem   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Mimo provoz
Skiareál Annaberg - Andělská hora Skiareál Annaberg - Andělská hora - Lyžařský Areál Annanberg se nachází 1km za městem Andělská Hora u hlavní cesty mezi Vrbnem pod Pradědem a Bruntálem. V lyžařském areálu Annaberg jsou dvě upravované sjezdovky na slunném jihovýchodním svahu a dětské hřiště.
Druh: Ski areál, Místo: Andělská Hora   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 20 - 60 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Ski areál Horní Guntramovice Ski areál Horní Guntramovice - Areál se nachází na rozhraní Dolních a Horních Guntramovic. Délka svahu je 590m, šířka 100m a převýšení 130m.
Druh: Ski areál, Místo: Budišov nad Budišovkou   Nalézt místo na mapě
Ski areál Větrný vrch Ski areál Větrný vrch - Skiareál Větrný vrch se nachází na Dolní Moravě. Dvě skvěle upravované modré sjezdovky jsou lákadlem pro rodiny s dětmi, ovšem kvalita jistě potěší i zkušené lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Dolní Morava   Nalézt místo na mapě
X-Park Františkov X-Park Františkov - Nový lyžařský areál na trase Hanušovice - Jeseník Vás zve na příjemné lyžování v klidném prostředí. Nabízíme nejen skvělé lyžařské podmínky, ale i zázemí pro své návštěvníky. X-Park Františkov skvěle doplňuje zavedená centra Petříkov a Ramzová.
Druh: Ski areál, Místo: Františkov   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Skiareál Hlubočky Skiareál Hlubočky - Ski areál Hlubočky je zimní středisko, které je svou polohou a obtížností sjezdových tratí předurčeno jako ideální lokalita pro rodinné lyžování, snowboarding a každodenní relaxaci po práci.
Druh: Ski areál, Místo: Hlubočky   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 0 - 30 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Ski areál Vaňkův kopec Ski areál Vaňkův kopec - Ski areál v malebném prostředí Nízkého Jeseníku v obci Horní Lhota, místní části - Zátiší, cca 2 km od silnice I. třídy č. 11 spojující Ostravu a Opavu
Druh: Ski areál, Místo: Horní Lhota   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Ski areál Horní Údolí Ski areál Horní Údolí - Ski areál Horní Údolí se nachází ve stejnojmenné obci nedaleko Zlatých Hor. Disponuje 2 lyžařské vleky (poma) v délce 500m a 600m, které jsou pravidelně upravovány.
Druh: Ski areál, Místo: Horní Údolí   Nalézt místo na mapě
Skipark Hraběšice Skipark Hraběšice - Nově zrekonstruovaný skipark v obci Hraběšice, 7km západně od Šumperka, po několika letech opět otevírá pro nadšence zimních radovánek skipark, kde naleznete prosluněné a zasněžené jižní svahy, čistý vzduch, klid a skvělé zázemí především pro rodiny s dětmi.
Druh: Ski areál, Místo: Hraběšice   Nalézt místo na mapě
Sníh: 30 - 40 cm, Typ sněhu: technický, Mimo provoz
Sportovní areál Na Smrťáku Sportovní areál Na Smrťáku - Sportovní areál Na Smrťáku se nachází přímo v Jeseníku, disponuje jedním vlekem a středně obtížnou sjezdovkou.
Druh: Ski areál, Místo: Jeseník   Nalézt místo na mapě
Skiareál Sedlář Skiareál Sedlář - Skiareál se nachází v dolní části malebného lázeňského městečka Karlova Studánka. Nová prodloužená sjezdovka je 540m dlouhá, převýšení je 110m a vlek je dvoukotva Leitner. Parkování je možné přímo u sjezdovky nebo na parkovišti 200m od vleku.
Druh: Ski areál, Místo: Karlova Studánka   Nalézt místo na mapě
Sníh: 60 - 80 cm, Typ sněhu: smíšený, V provozu
Ski areál Kladky Ski areál Kladky - Ski areál Kladky disponuje červenou sjezdovkou, která je vhodná jak pro začátečníky tak pro středně pokročilé lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Kladky   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Mimo provoz
Skiareál Kareš Skiareál Kareš - Skiareál v malebné krajině podhůří Jeseníků. Nabízíme letní i zimní vyžití (letní minikáry, letní lyžování, koloběžky), 4 vleky, snowtubing, půjčovna lyží, snowboardů, snow blade, půjčovna skútrů a terénních čtyřkolek, snowpark, parkoviště zdarma, techn.zasněžování, rolbovaný svah, lyžařská škola.
Druh: Ski areál, Místo: Kouty nad Desnou   Nalézt místo na mapě
Skiareál Šindelná Skiareál Šindelná - Ski areál Šindelná se nachází v Koutech nad Desnou. Všechny sjezdové tratě jsou kryty systémem umělého zasněžování. Skiareál je v této sezóně mimo provoz.
Druh: Ski areál, Místo: Kouty nad Desnou   Nalézt místo na mapě   Počasí
Ski areál Lázeňský Vrch Ski areál Lázeňský Vrch - Ski areál Lázeňský Vrch se nachází nedaleko Jeseníku v Lipové. Ski areál nabízí sjezdovky pro pokročilé i začátečníky, snowboardové atrakce, dětské hřiště s dětským vlekem.
Druh: Ski areál, Místo: Lipová - lázně   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 20 - 40 cm, Typ sněhu: prachový, Nový sníh: 1 cm, V provozu
Ski Slatina Ski Slatina - Ski Slatina se nachází ve stejnojmenné vesnici na úpatí Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku.
Druh: Ski areál, Místo: Slatina   Nalézt místo na mapě
Skiareál  Annaberg - Suchá Rudná Skiareál Annaberg - Suchá Rudná - Lyžařský areál Suchá Rudná se nachází v malebném údolí v podhůří Jeseníků mezi Bruntálem a Vrbnem pod Pradědem. Skiareál nabízí dvě sjezdovky a dětské hřiště.
Druh: Ski areál, Místo: Suchá Rudná   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Heipark Tošovice Heipark Tošovice - V areálu Heipark naleznete celostátní raritu, a to tři uměle vytvořené sjezdovky s vlastními kotvovými vleky, snowpark a dvě dětské sjezdovky s vlastním lanovým vlekem.
Druh: Ski areál, Místo: Tošovice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Mimo provoz
Ski areál Brněnka Ski areál Brněnka - Areál leží v oblasti Hrubého Jeseníku, na klidném místě, cca 15 km od města Šumperk na samém konci obce Vernířovice - Sedmidvory. 3 lyžařské vleky.
Druh: Ski areál, Místo: Vernířovice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 80 cm, Typ sněhu: technický, Provoz So-Ne


   Lanovky
Přidat lanovku   

Lanovka Kouty Lanovka Kouty - Šestisedačková lanovka se nachází ve skiareálu Kouty. Lanovka je dlouhá 2000m, spodní stanice je v 588m n. m a vede na vrchol sjezdovky Medvědí do výše 1095 m n. m.
Druh: Lanovka, Místo: Kouty nad Desnou   Nalézt místo na mapě
Lanovka Ramzová - Šerák Lanovka Ramzová - Šerák - Sedačková lanovka začíná v obci Ramzová a vede na vrchol hory Šerák s mezistanicí Černava.
Druh: Lanovka, Místo: Ramzová   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Lanovka Zlaté Hory - Příčná Lanovka Zlaté Hory - Příčná - Lanová dráha ve Zlatých Horách na severní patě Příčné hory, 3km od hranic s Polskou republikou.
Druh: Lanovka, Místo: Zlaté Hory   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Zpět


TOPlist
  Ubytování Jeseníky
Rozšířené vyhledávání
  Ubytovaní na mapách
Snadný výběr ubytování přímo na mapě
  Ubytování Jeseníky
Katalog ubytování podle míst
 

Sněhové informace: www.holidayinfo.cz © Sitour CZ a provozovatelé ski areálů

eProgess