TOPlist
České hory » Jeseníky » Skiareály » SKIPARK Filipovice

SKIPARK Filipovice

Místo: 
Bělá pod Pradědem
Adresa: 
SKIPARK Filipovice, 790 85, Bělá pod Pradědem
Telefon: 
+420-605 515 757
Web adresa:
www.ceskehory.cz/skipark-filipovice
www.skipark-filipovice.cz

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.


Poloha a dosažitelnost

SKIPARK Filipovice se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti v malebném podhůří Jeseníků, pouze jednu zastávku skibusu od úpatí lyžařského areálu Červenohorského sedlo, přímo u hlavní cesty ve směru na Jeseník (10km) a k hraničnímu přechodu s Polskem (28km).

Vybavení a služby

Celý areál zaručuje optimální podmínky pro individuální i rodinné lyžování, a to hlavně díky rozmanitosti terénu, který uspokojí požadavky jak vyznavačů nenáročného lyžování, sportovního lyžování, tak milovníky snowboardingu, kteří mohou využít sedačkovou lanovku s rozjezdovým nástupním pásem, tří lanových vleků, tří sjezdovek střední obtížnosti s celkovou délkou 2... více >>

Provozní doba

Denní lyžování 09:00 – 16:30 hodin, večerní lyžování 18:00 – 21:00 hodin.

Běžecké tratě

SKIPARK Filipovice je vynikajícím výchozím bodem pro běžecké tratě a i samotné Jeseníky nabízí celou řadu běžeckých stop různé náročnosti a upravenosti. Vyznavači bílé stopy mohou využít našeho vleku a z vrcholu pokračovat po krásných hřebenech okolních hor až na Červenohorské sedlo, Praděd a Šerák, jako bonus vám nabízíme možnost parkování v našem areálu zdarma.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: SKIPARK Filipovice