SKIPARK Filipovice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
SKIPARK Filipovice se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti v malebném podhůří Jeseníků, pouze jednu zastávku skibusu od úpatí lyžařského areálu Červenohorského sedlo, přímo u hlavní cesty ve směru na Jeseník (10km) a k hraničnímu přechodu s Polskem (28km).
Vybavení a služby
Celý areál zaručuje optimální podmínky pro individuální i rodinné lyžování, a to hlavně díky rozmanitosti terénu, který uspokojí požadavky jak vyznavačů nenáročného lyžování, sportovního lyžování, tak milovníky snowboardingu, kteří mohou využít sedačkovou lanovku s rozjezdovým nástupním pásem, tří lanových vleků, tří sjezdovek střední obtížnosti s celkovou délkou 2 600 m a s přepravní kapacitou 2 700 os./hod.
Snowpark, dětský park s pojízdným pásem, test centrum lyží zn. Elan po celou zimní sezónu a aprés ski. Přijďte si vyzkoušet nový adrenalinový zážitek za super ceny. Přímo v areálu SKIPARKU se dále nachází stylová horská restaurace s terasou, půjčovna lyží a servis, lyžařská škola s dětským vlekem, wc, parkování a wifi připojení zdarma.

Lyžařské středisko je v provozu denně od 08.45 hod. - do 16.30 hod. a večerní lyžování v době od 18.00 - 21.00 hod. Při večerním lyžování bývá pravidelně v provozu i sedačková lanovka = lyžování na sjezdovce dlouhé 1.000m!! Samozřejmostí je také moderní umělé zasněžování a denní úprava sjezdovek. Pro vyznavače snowboardingu je v prostorách areálu připraven kvalitní snowboard park. Příznivce běžeckých stop potěší kvalitně upravované běžkařské tratě umožňující rekreační výlety do blízkého okolí s nezapomenutelnými zážitky pohledů na krajinu jesenických hor.

Novinka - Posílení zasněžovacího systému, spuštění nového lyžařského vleku.