PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Skiareály » Ski Příčná - Zlaté Hory

Ski Příčná - Zlaté Hory

Místo: 
Zlaté Hory
Adresa: 
Zlaté Hory 793 76
Telefon: 
+420-739 390 496
Web adresa:
www.ceskehory.cz/skipricna zlatehory.cz
Lyžařský areál Příčná se nachází ve Zlatých Horách , 3km od hranic s Polskou republikou. Hlavní sjezdovkadisponuje délkou cca 1 350 m s převýšením 346 m. Součástí skiareálu je 4-sedačková lanová dráha a dětský svah u nástupní stanice s dětským vlekem.


Jaká je poloha a dosažitelnost areálu?

Lyžařský areál Příčná se nachází ve Zlatých Horách na severní patě Příčné hory (975m m.n.), 3km od hranic s Polskou republikou a v těsné blízkosti komunikace II.třídy Jeseník - Zlaté Hory - Krnov - Opava - Ostrava. Nadmořská výška samotné sjezdovky je 670 m.n. Parkování je bezplatné bezprostředně u nástupní stanice čtyřsedačkové lanové dráhy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Lanovka a lyžařský areál Příčná nebude v zimní sezóně 2020/2021 v provozu. Vlastníkem Lyžařského areálu Příčná je Město Zlaté Hory, provozovatelem pak firma Lyžařský areál Zlaté Hory – Příčná, s.r.o, jejímž jediným podílníkem je Město Zlaté Hory. Součástí Lyžařského areálu Příčná ve Zlatých Horách je sjezdová trať, 4-sedačková lanová dráha Doppelmayr a obslužné... více >>

Jaké jsou ceny pro sezónu 2023/2024?

Aktuální ceník skipasů pro tuto sezónu naleznete ZDE >>

Jaká je provozní doba areálu?

- - -

Jaké jsou běžecké tratě v okolí?

V okolí sjezdovky a v blízkých lesích jsou upravovány běžeské stopy s možností pokračovat magistrálou směrem na Rejvíz a dále do pohoří Jeseníků.

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Casorino, s.r.o.
Informace poskytnul: Ing. Jitka Vavrečková