nadmorska_vyska  nadmořská výška:  850 m.

Poloha a dosažitelnost
Lyžařské středisko Klepáčov se nachází ve stejnojmenné vesnici na pokraji Hrubého Jeseníku asi 18km od okresního města Šumperk. Jeho nadmořská výška je mezi 740 až 850m n.m. Své auto můžete ponechat na velkém parkovišti. Středisko je v dosahu autobusových spojů z Šumperka směr Bruntál.
Vybavení a služby
V roce 1975 byl v Klepáčově postaven první kotvičkový vlek provozovaný TJ. Během dalších let byly vystavěny další dva kotvičkové vleky a délka základního svahu prodloužena na 450m. V roce 1988 byl vybudován nový vlek BVL. V dalších letech byly kotvičkové vleky nahrazeny vleky EPV. V dnešní době jsou v provozu čtyři vleky, z toho jeden je lanový (na cvičné louce). ... více >>
Provozní doba
Po - Ne 9.00 - 16.00 hodin

Večerní lyžování: středa, pátek a sobota od 18.00 do 21.00 hodin na vleku BLV nebo TLV. Pro skupiny 40 a více lidí možno domluvit i v jiné dny.
Běžecké tratě
Pro nesjezdaře (běžkaře) jsou na blízkém sedle Skřítek připraveny upravené běžecké okruhy tratě "Buď Fit!" různých náročností (jeden okruh protíná lyžařský svah). Skřítek je také výchozím a cílovým bodem při přechodu hlavního hřebene Hrubého Jeseníku.
Provozovatel: TJ Horské sporty Jeseníky
Informace poskytnul: TJ Horské sporty Jeseníky