TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz
České hory » Jeseníky » Apartmány Velké Losiny

Apartmány Velké Losiny

Ubytování Velké Losiny - výběr kategorie ubytování:
Hotely (0)
Apartmány (5)
Horské chaty (0)
Ubytovny (0)
Kempy (0)
Lázeňský dům
Kategorie ubytování: Apartmány
Lokalita: Velké Losiny
Objekt se nachází v těsné blízkosti lázeňského parku Velké Losiny. Jedná se o novostavbu, a proto ubytování poskytuje Další » komfortní vybavení a zařízení.
5 lůžek
5 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
325 Kč bez stravování
325 Kč bez stravování
325 Kč bez stravování
Apartmánový domek Pod Ucháčem
Kategorie ubytování: Apartmány
Klid a pohoda 365 dnů v roce - komfortní ubytování v horském domku (sauna,kachlová kamna,zázemí pro relaxaci) v Další » rekreační části obce Velké Losiny-Bukovice,kapacita 4 lůžka + 1 až 2 přistýlky ve 2 samost.ložnicích. V těsné blízkosti termální lázně Velké Losiny, SKI Kouty, Dlouhé Stráně,SKI Přemyslov
Orientační cena lůžko/noc:
390 Kč bez stravování
500 Kč bez stravování
460 Kč bez stravování
Apartmány Sophia
Kategorie ubytování: Apartmány
Lokalita: Velké Losiny
K dispozici je objekt se 7 apartmány, každý s vlastním vchodem, koupelnou s wc a sprchový koutem, u objektu bazén Další » 6x3m se zastřešením, houpačky, klouzačka, pískoviště, trampolína.
Orientační cena lůžko/noc:
400 Kč bez stravování
400 Kč bez stravování
400 Kč bez stravování
Vila Pavlínka
Kategorie ubytování: Apartmány
Lokalita: Velké Losiny
Kvalitní ubytování v nově otevřeném apartmánovém domě v lázeňském městě - Velkých Losinách. Ubytovat se můžete Další » v jakémkoliv z osmi apartmánů s vlastním sociálním zařízením, televizí a WiFi. Součástí objektu je velká zahrada s posezením, pergolou, dětským hřištěm.
20 lůžek
20 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
350 Kč bez stravování
400 Kč bez stravování
350 Kč bez stravování
Velkolosinské apartmány
Kategorie ubytování: Apartmány
Lokalita: Velké Losiny
Apartmánový dům s 4 apartmány, nacházející se 500m od centra obce, 900m od THERMALPARK Velké Losiny. Nechybí ani Další » sklad pro úschovu lyží, jízdních kol apod. Přímo v areálu Velkolosinských apartmánů se nachází i masážní studio s možností výběru z několika druhů masáží. Masáže se provádí na objednávku.
20 lůžek
20 lůžek
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X