České hory » Jeseníky » Ubytování Malá Morava

Ubytování - Malá Morava

Ubytování Malá Morava - výběr kategorie ubytování:
Vše (4)
Hotely (0)
Horské chaty (0)
Rekreační střediska (0)
Penziony (0)
Ubytovny (0)
Kempy (0)
Ubytování v soukromí (0)
Malá Morava – to je nejen podhorská obec na pomezí Čech a Moravy na svazích Králického Sněžníku, ale i ideální místo pro strávení několika dní v odloučení od rušného každodenního shonu a spěchu. Ubytování a rekreace v obci Malá Morava není jen ubytování v místech, kde svou pouť začíná řeka Morava, ale i ubytování uprostřed neporušené přírody.
Více o místě Malá MoravaMalá Morava - Zajímavosti v okolí
Horský penzion Zlatý Potok
Kategorie ubytování: Apartmány
Zlatý Potok je místo pro Vaši skvělou dovolenou za ještě lepší cenu. Sportovní hřiště, bazén, zahrádka s grilem Další » , ohniště. Pokoje se sociálním zařízením. Společná kuchyň, jídelna s krbem, společenská místnost s biliardem. Parkování u penzionu, vše v uzavřeném areálu.
Orientační cena lůžko/noc:
200 Kč bez stravování
200 Kč bez stravování
220 Kč bez stravování
Chata U Strašidla
Kategorie ubytování: Chata/Chalupa
Lokalita: Malá Morava
Ubytování pro 6 osob je možné celoročně. V přízemí je kuchyň, koupelna, komora, obývací pokoj se satelitem a barevnou Další » TV, krb, sedací souprava a jídelní stůl (ev. 2 lůžka). V podkroví 1 dvojlůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj.
Orientační cena lůžko/noc:
142 Kč bez stravování
142 Kč bez stravování
190 Kč bez stravování
Zlatenka
Kategorie ubytování: Chata/Chalupa
Dvojchata s kapacitou 2x10 lůžek, v každé polovině dvě soc.zař. a dvě koupelny. Spol.místnost a kuchyň v každé Další » polovině. Lyž.areál Dolní Morava 4-6 km. Snadná dostupnost os. automobilem i vlakem. Parkoviště pro 8 aut přímo u chaty. Pozemek kolem chaty 5000m2. Možnost turistiky a cykloturistiky.
Orientační cena lůžko/noc:
160 Kč bez stravování
160 Kč bez stravování
180 Kč bez stravování
Chata Hájovna
Kategorie ubytování: Chata/Chalupa
Chata Hájovna se nachází v oblasti krásné přírody Kralický Sněžník na pomezí Jesenických a Orlických hor v blízkosti Další » lyžařského střediska Dolní Morava (cca 4km) a ski park Červená Voda. Chata je po kompletní rekonstrukci interieru, je vybavena pro celoroční provoz.
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist