PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Vila Pavlínka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vila se nachází v klidné ulici cca 200m od termálních lázní, Thermal parku a centra Velkých Losin, 10km od Šumperka a je snadno dosažitelná autem i vlakem (ze stanice Velké Losiny cca 500 metrů)
Vybavení a služby
Kvalitní ubytování v nově otevřeném apartmánovém domě. Prostorné 1-4 lůžkové apartmány s možností přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, TV a WiFi připojením. Součástí objektu je velká zahrada s posezením, pergolou, dětským hřištěm.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Termální koupaliště s vnitřními a venkovními bazény s termální vodou až 36°C a vodními atrakcemi. Lázně, ruční papírna a zámek Velké Losiny. Lyžařské areály Kouty, Přemyslov, Červenohorské sedlo. Množství cyklostezek a příležitostí pro pěší turistiku. Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz