PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Malá Morava » Chata U Strašidla

Chata U Strašidla

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Malá Morava
Adresa: 
Malá Morava 59, 788 33 Malá Morava
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-281 974 265, 281 970 265, 777 225 221
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-281 970 265
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ustrasidla
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Dolní Morava

Jednodušše a prakticky vybavená horská chatička pro 6 osob, pro nenáročného klienta, který ocení umístění na polosamotě u křišťálově průzračné bystřiny stékající z hor a v těsné blízkosti lesa, čistý, svěží vzduch, ticho jen příjemné šumění lesů...


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Jedná se o stylovou venkovskou chalupu a součástí chalupy je též menší samostatný rekreační domek - chatička, s vlastním vchodem, který je oddělen od chalupy dvojgaráží, takže se vzájemně neruší a lze jej pronajímat samostatně. Pronajímají se oba objekty. Hosté mají samostatné vchody do obou objektů i samostatné venkovní prostory, které zajišťují soukromí. U... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Srdečně Vás zvu do chatičky pro NEnáročné! Koupelna, WC, teplá, studená voda. Plně vybavená kuchyňka, mikrovlná trouba, el.sporák, lednice, možnost vaření! Přízemí: kuchyň, koupelna, komora, obývací pokoj se satelitem a barevnou TV, krb, sedací souprava. V podkroví jeden dvojlůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj. Ručníky a LŮŽKOVINY nejsou k dispozici !nutné... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Před domem protéká říčka Malá Morava. V létě Vám Králicko nabízí ideální podmínky pro turistiku, cyklistiku, v zimě pro sjezdové a běžecké lyžování. Králicko je jednou z nejméně ekologicky poškozených a zároveň turisticky neprávem opomíjených oblastí v České republice, a proto i ideální oázou klidu pro strávení dovolené. Nachází se zde třetí nejvyšší... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Czastek Josef
Informace poskytnul: Czastek Josef
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz