Poloha a dosažitelnost

Chata, menší domek se nachází na úpatí Králického Sněžníku ve vesničce Malá Morava nedaleko Králík. Možnost parkovaní v garáži.

  Vybavení a služby

Koupelna, WC, teplá, studená voda. Plně vybavená kuchyňka, mikrovlná trouba, el. sporák lednice, možnost vaření! Přízemí: kuchyň, koupelna, komora, obývací pokoj se satelitem a barevnou TV, krb, sedací souprava (ev. 2 lůžka). V podkroví jeden dvojlůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj. Srdečně Vás zvu do útulného domečku pro náročné !

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Před domem protéká řeka Morava. V létě Vám Králicko nabízí ideální podmínky pro turistiku, cyklistiku, v zimě pro sjezdové a běžecké lyžování. Králicko je jednou z nejméně ekologicky poškozených a zároveň turisticky neprávem opomíjených oblastí v České republice, a proto i ideální oázou klidu pro strávení dovolené. Nachází se zde třetí nejvyšší pohoří v ČR Kralický Sněžník. Masiv Králického Sněžníku je označován jako "střecha Evropy", tvoří hlavní evropské rozvodí, voda z jeho svahů je odváděna do přítoků Černého, Severního a Baltského moře. Chráněná krajinná oblast Jeseníky nabízejí svým návštěvníkům spoustu kulturních i přírodních zajímavostí, turistických i naučných stezek. Vyskytuje se zde množství krasových jevů, nalezneme zde soustavu přirozených a původních porostů a také mnoho lokalit s širokou řadou chráněných rostlin a živočichů. Také zde můžete navštívit mohutný systém československého pohraničního opevnění z let 1935-1938. Jedinečná poloha umožňuje i krátkodobé návštěvy sousedního Polska.

Zpět


TOPlist
  Chata U Strašidla Malá Morava
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata U Strašidla
Ceník ubytování a stravování