Pension u Antošů

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Jeseník
Adresa: 
Lipovská 107/43, 790 01 Jeseník
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 582 812, 607 838 667,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.antosovi.cz www.ceskehory.cz/uantosu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 26 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 420 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jeseník počasí Jeseník

Po domluvě

Ubytování téměř v centru města Jeseník. Ubytovací část je v samostatných, zrekonstruovaných patrech objektu s lyžárnou a kolárnou. Každý pokoj má WC, koupelnu. Ideální pro cestování vlakem i autobusem. Součástí penzionu je sklipek s barem, sauna. Parkování aut v zahradě. Venkovní posezení u krbu


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nacházíme se téměř v centru města, 5 minut chůze od centra města Jeseník. 300m autobusová zastávka (směr Lipová, Ramzová, Petříkov, Ostružná, Branná), 300m vlakové nádraží Jeseník, 5 minut hlavní autobusové nádraží města Jeseník, 400m autobusová zastávka (směr Lázně Jeseník), nebo 20 minut pěší chůze, 300m městské koupaliště, 2km krytý bazén. Výhodou polohy je možnost... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je v samostatných patrech objektu. Pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC) a připojením na internet a TV. Na patře je plně vybavená společná kuchyňka s lednicí vařičem a mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Součástí společné místnosti je i PC s připojením na internet (v ceně), TV/SAT. Pokoje jsou dvou tří a čtyřlůžkové. V dalším patře jsou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařský areál s nočním lyžováním vzdálený 1km bez nutnosti vlastní dopravy. Lyžařský areál Ramzová 10km, Červenohorské sedlo 15km, Lipová Miroslav 4km. K dispozici ve městě bowling, squash, tenisové kurty, minigolf, sauna atd. Krytý bazén v lázních 2km, krytý bazén (velký 25m) 4km. Sauna je k dispozici přímo v objektu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Jaroslava Antošová
Informace poskytnul: Mgr. Antonín Antoš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz