Pension u Antošů - Poloha, Služby, Okolí

Pension u Antošů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nacházíme se téměř v centru města, 5 minut chůze od centra města Jeseník. 300m autobusová zastávka (směr Lipová, Ramzová, Petříkov, Ostružná, Branná), 300m vlakové nádraží Jeseník, 5 minut hlavní autobusové nádraží města Jeseník, 400m autobusová zastávka (směr Lázně Jeseník), nebo 20 minut pěší chůze, 300m městské koupaliště, 2km krytý bazén. Výhodou polohy je možnost cestování i jinými dopravními prostředky (ať na lyžařská střediska vzdálená do 10km, tak i za turistikou), než jen vlastním dopravním prostředkem.
Vybavení a služby
Ubytování je v samostatných patrech objektu. Pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC) a připojením na internet a TV. Na patře je plně vybavená společná kuchyňka s lednicí vařičem a mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Součástí společné místnosti je i PC s připojením na internet (v ceně), TV/SAT. Pokoje jsou dvou tří a čtyřlůžkové. V dalším patře jsou samostatné apartmány pro 2,4 a 6 osob s vlastním soc. zařízením, plnně vybavenou kuchyňkou, s připojením na internet a TV/SAT. Apartmány zaručují plné soukromí. V objektu je lyžárna, kolárna a parkoviště pro osobní automobily. Nově je k dispozici sauna a sklípek pro 20 osob s posezením, barem a krbem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál s nočním lyžováním vzdálený 1km bez nutnosti vlastní dopravy. Lyžařský areál Ramzová 10km, Červenohorské sedlo 15km, Lipová Miroslav 4km. K dispozici ve městě bowling, squash, tenisové kurty, minigolf, sauna atd. Krytý bazén v lázních 2km, krytý bazén (velký 25m) 4km. Sauna je k dispozici přímo v objektu.
TOPlist