Pension u Antošů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nacházíme se téměř v centru města, 5 minut chůze od centra města Jeseník. 300m autobusová zastávka (směr Lipová, Ramzová, Petříkov, Ostružná, Branná), 300m vlakové nádraží Jeseník, 5 minut hlavní autobusové nádraží města Jeseník, 400m autobusová zastávka (směr Lázně Jeseník), nebo 20 minut pěší chůze, 300m městské koupaliště, 2km krytý bazén. Výhodou polohy je možnost cestování i jinými dopravními prostředky (ať na lyžařská střediska vzdálená do 10km, tak i za turistikou), než jen vlastním dopravním prostředkem.
Vybavení a služby
Ubytování je v samostatných patrech objektu. Pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC) a připojením na internet a TV. Na patře je plně vybavená společná kuchyňka s lednicí vařičem a mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Součástí společné místnosti je i PC s připojením na internet (v ceně), TV/SAT. Pokoje jsou dvou tří a čtyřlůžkové. V dalším patře jsou samostatné apartmány pro 2,4 a 6 osob s vlastním soc. zařízením, plnně vybavenou kuchyňkou, s připojením na internet a TV/SAT. Apartmány zaručují plné soukromí. V objektu je lyžárna, kolárna a parkoviště pro osobní automobily. Nově je k dispozici sauna a sklípek pro 20 osob s posezením, barem a krbem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál s nočním lyžováním vzdálený 1km bez nutnosti vlastní dopravy. Lyžařský areál Ramzová 10km, Červenohorské sedlo 15km, Lipová Miroslav 4km. K dispozici ve městě bowling, squash, tenisové kurty, minigolf, sauna atd. Krytý bazén v lázních 2km, krytý bazén (velký 25m) 4km. Sauna je k dispozici přímo v objektu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz