České hory » Jeseníky » Ubytování » Kouty nad Desnou » Ubytování Malíkovi

Ubytování Malíkovi

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Kouty nad Desnou
Adresa: 
Kouty nad Desnou 9, Loučná nad Desnou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 894 772
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/malikovi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kouty nad Desnou počasí Kouty nad Desnou

Kouty nad Desnou hlásí 30 - 70 cm sněhu, Typ sněhu: vlhký

Wi-Fi

Je možný

Nabízím Vám ubytování v příjemném a klidném prostředí v Koutech nad Desnou. Obě chatky se nachází v soukromém objektu s parkováním u řeky a lesa. Chaty jsou plně vybaveny. V létě možnost grilování, zvířata ano. Kapacita - Patrová chata 6 lůžek + přistýlka (6+1), Přízemní chata 4 lůžka


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt se nachází 200 metrů od hlavní silnice směrem na Anenské hory, 100 metrů od autobusové zastávky, 200 metrů od vlakového nádraží, 400 metrů od lanovky - Ski areálu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Obě chatky se nachází v soukromém objektu s parkováním u řeky a lesa. Chaty jsou plně vybaveny. Kapacita - Patrová chata 6 lůžek + přistýlka (6+1), Přízemní chata 4 lůžka. V každé chatě je kuchyňka s nádobím, vařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a lednicí. Je zde WC, sprchový kout a televize. Wifi v dosahu. Z pozemku je přímý vstup do řeky, za řekou je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Pivnice s rychlím občerstvením - 30 metrů. Další restaurace v okolí do 1 kilometru. 700m od ubytování se nachází známý "Ski areál Kouty". V Okolí 10 kilometrů je možnost navštívit krásné historické památky (zámky a zámecké zahrady). Lze také navštívit termální lázně ve Velkých Losinách. Známé svou prestiží a dlouholetou tradicí, které jsou zároveň svou... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Věra Zouharová
Informace poskytnul: Věra Zouharová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz