Ubytování Malíkovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází 200 metrů od hlavní silnice směrem na Anenské hory, 100 metrů od autobusové zastávky, 200 metrů od vlakového nádraží, 400 metrů od lanovky - Ski areálu.
Vybavení a služby
Obě chatky se nachází v soukromém objektu s parkováním u řeky a lesa. Chaty jsou plně vybaveny. Kapacita - Patrová chata 6 lůžek + přistýlka (6+1), Přízemní chata 4 lůžka. V každé chatě je kuchyňka s nádobím, vařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a lednicí. Je zde WC, sprchový kout a televize. Wifi v dosahu. Z pozemku je přímý vstup do řeky, za řekou je les. Každá chata má své posezení s ohništěm a grilem. U malé chaty je nová zastřešená pergola.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pivnice s rychlím občerstvením - 30 metrů. Další restaurace v okolí do 1 kilometru. 700m od ubytování se nachází známý "Ski areál Kouty". V Okolí 10 kilometrů je možnost navštívit krásné historické památky (zámky a zámecké zahrady). Lze také navštívit termální lázně ve Velkých Losinách. Známé svou prestiží a dlouholetou tradicí, které jsou zároveň svou kapacitou největší v České republice. V areálu obce Kouty nad Desnou můžete vyjet lanovkou na jednu ze sedmi největších divů české republiky. Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně. Při cestě zpět je možnost sportovního využití (kola, koloběžky...)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz