Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází 200 metrů od hlavní silnice směrem na Anenské hory, 100 metrů od autobusové zastávky, 200 metrů od vlakového nádraží, 400 metrů od lanovky - Ski areálu.

  Vybavení a služby

Obě chatky se nachází v soukromém objektu s parkováním u řeky a lesa. Chaty jsou plně vybaveny. Kapacita - Patrová chata 6 lůžek + přistýlka (6+1), Přízemní chata 4 lůžka. V každé chatě je kuchyňka s nádobím, vařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a lednicí. Je zde WC, sprchový kout a televize. Wifi v dosahu. Z pozemku je přímý vstup do řeky, za řekou je les. Každá chata má své posezení s ohništěm a grilem. U malé chaty je nová zastřešená pergola.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Pivnice s rychlím občerstvením - 30 metrů. Další restaurace v okolí do 1 kilometru. 700m od ubytování se nachází známý "Ski areál Kouty". V Okolí 10 kilometrů je možnost navštívit krásné historické památky (zámky a zámecké zahrady). Lze také navštívit termální lázně ve Velkých Losinách. Známé svou prestiží a dlouholetou tradicí, které jsou zároveň svou kapacitou největší v České republice. V areálu obce Kouty nad Desnou můžete vyjet lanovkou na jednu ze sedmi největších divů české republiky. Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně. Při cestě zpět je možnost sportovního využití (kola, koloběžky...)

Zpět


TOPlist
  Ubytování Malíkovi Kouty nad Desnou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Malíkovi
Ceník ubytování a stravování