PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Lipová - lázně » Ubytování Jeřábek

Ubytování Jeřábek

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Lipová - lázně
Adresa: 
Lipová-lázně 659, PSČ 790 61
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 604 996 120
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovani-jerabek.cz www.ceskehory.cz/chatajerabek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 19 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 480 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ramzová - Šerák

počasí Lipová-lázně

Je možný

Ubytování ve 2 objektech v klidné lokalitě. Budova A je pro 8-10 osob, každé patro má 2 pokoje, kuch.kout, soc.zařízení a samostatný vchod. V budově B je apartmán se třemi pokoji(4+2+3), plně vybavená kuchyň, 2x sprcha s WC, který lze rozdělit na 2 menší. Parkování u domu. Okolo domů je zahrada.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování Jeřábek se nachází v dolní části Lipové.Nedaleko,asi 300 m je autobusová zastávka "restaurace Selská Světnička" a vlaková zastávka pod názvem: Lipová-lázně zastávka.Z těchto bodů je potřeba směřovat z hlavní cesty úzkou ulicí přes řeku Staříč směrem na Bobrovník. GPS: 50°13'38.622"N 17° 9'47.311"E

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme 2-3 lůžkové pokoje se sociálním zařízením,2 plně vybavené kuchyně a 3 kuchyňské kouty.Můžete si u nás uschovat jízdní kola a lyže.K dispozici je vám oplocená zahrada s venkovním posezením a krbem.Na druhé zahradě lze hrát míčové hry a ruské kuželky.Parkovat můžete před každým objektem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V Lipové jsou Schrottovy lázně,kde máte možnost různých procedur a pobyt v krásném lázeňském parku.Od nás jsou lázně vzdáleny asi 5 minut chůze. Pro pěší a cyklistickou turistiku je zde mnoho dobře značených tras.Asi 8 km od nás, směrem na Javorník,leží vesnice Černá Voda,kde jsou vybudovány tzv."Rychlebské stezky"-lesní stezky pro horská kola,jedny z nejlepších a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Renáta Jeřábková
Informace poskytnul: Renáta Jeřábková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz