Ubytování Jeřábek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování Jeřábek se nachází v dolní části Lipové.Nedaleko,asi 300 m je autobusová zastávka "restaurace Selská Světnička" a vlaková zastávka pod názvem: Lipová-lázně zastávka.Z těchto bodů je potřeba směřovat z hlavní cesty úzkou ulicí přes řeku Staříč směrem na Bobrovník. GPS: 50°13'38.622"N 17° 9'47.311"E
Vybavení a služby
Nabízíme 2-3 lůžkové pokoje se sociálním zařízením,2 plně vybavené kuchyně a 3 kuchyňské kouty.Můžete si u nás uschovat jízdní kola a lyže.K dispozici je vám oplocená zahrada s venkovním posezením a krbem.Na druhé zahradě lze hrát míčové hry a ruské kuželky.Parkovat můžete před každým objektem.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V Lipové jsou Schrottovy lázně,kde máte možnost různých procedur a pobyt v krásném lázeňském parku.Od nás jsou lázně vzdáleny asi 5 minut chůze. Pro pěší a cyklistickou turistiku je zde mnoho dobře značených tras.Asi 8 km od nás, směrem na Javorník,leží vesnice Černá Voda,kde jsou vybudovány tzv."Rychlebské stezky"-lesní stezky pro horská kola,jedny z nejlepších a nejkrásnějších v České republice.Ve zdejších lesích roste hodně druhů lesních plodů a hřibů.Nedaleko-5km jsou unikátní Priessnitzovy léč.lázně.V okolí je několik zatopených lomů,vhodných ke koupání.Máte zde mnoho možností,jak relaxovat a příjemně strávit svůj volný čas.Další možnosti rekreace a služeb jsou na vlastních stránkách objektu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz