Ubytování Amfora

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Lipová - lázně
Adresa: 
Lipová lázně 172
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 468 529, 588 110 045
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
lipova-amfora.mypage.cz
www.ceskehory.cz/lipova-amfora

kapacita  kapacita: 6 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lipová-lázně počasí Lipová-lázně

Miroslav hlásí 30 - 70 cm sněhu, Typ sněhu: prachový


Poloha a dosažitelnost
Ubytování v centru obce. Dobré spojení jak autobusem, tak vlakem. Autobusová zastávka 40m od objektu, vlak 0,7km. Parkování aut přímo u domu.
Vybavení a služby
3 samostatné pokoje, v každém TV a Wifi. Plně vybavená kuchyň, koupelna a WC společné. Letní posezení s grilem. Možnost praní prádla. Obchod potravin je 20m, restaurace s možností stravování 300m.
Rekreace a služby v okolí
Okolí nabízí mnoho výletů jak pěšky tak na kole. Ubytování se nachází na rozhraní Rychlebských hor a Jeseníků. V blízkosti vyhlášená horská střediska Ramzová, Petříkov, Ostružná a Červenohorské sedlo, které nabízejí jak zimní tak i letní vyžití. V zimě vleky v místě 300m nebo 2km, trasy pro běžkaře. Místní zajímavosti Lesní bar, lázeňské procedury v lázních Lipová ... více >>
Provozovatel: Anežka Pospíšilová
Informace poskytnul: Anežka Pospíšilová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz