Ubytování Amfora

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování v centru obce. Dobré spojení jak autobusem, tak vlakem. Autobusová zastávka 40m od objektu, vlak 0,7km. Parkování aut přímo u domu.
Vybavení a služby
3 samostatné pokoje, v každém TV a Wifi. Plně vybavená kuchyň, koupelna a WC společné. Letní posezení s grilem. Možnost praní prádla. Obchod potravin je 20m, restaurace s možností stravování 300m. V ceně je zahrnuto: ložní povlečení, ručníky, toaletní papír, utěrky a mycí prostředky, fén. Parkování u objektu. WIFI připojení k internetu. V ceně není zahrnut rekreační poplatek obci 12 Kč/osoba/den.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí nabízí mnoho výletů jak pěšky tak na kole. Ubytování se nachází na rozhraní Rychlebských hor a Jeseníků. V blízkosti vyhlášená horská střediska Ramzová, Petříkov, Ostružná a Červenohorské sedlo, které nabízejí jak zimní tak i letní vyžití. V zimě vleky v místě 300m nebo 2km, trasy pro běžkaře. Místní zajímavosti Lesní bar, Fauna park, lázeňské procedury v Schrothových lázních Lipová nebo Priessnitzovy lázně Jeseník vzdálené 4km, Otmuchowské a Nysské jezera v Polské republice pouze 30 minut jízdy autem.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz