PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Nové Losiny » Roubenky v Jeseníkách - max. 20 osob

Roubenky v Jeseníkách - max. 20 osob

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Nové Losiny
Adresa: 
Nové Losiny 12,130,134
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 953 147, 777 633 075
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.jeseniky-losiny.eu www.ceskehory.cz/tri-chalupy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 58 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kouty nad Desnou

počasí Františkov - X-Park

Wi-Fi

Je možný

Sauna

Vlastníme 3 roubenky: Daniela - 6 ložnic, Alena - 5 ložnic, Tereza - 5 ložnic. Ideálně pro 12-17 osob, max. 20 osob. Vlastní stravování - vybavená kuchyň. Topení 2x ústřední - plyn, 1x el. V každé chalupě sauna, krb, ohniště, gril, stolní tenis, horský potok, úschovna kol, parkování u chalup

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupy se nacházejí v krásných Jeseníkách v údolní obci podél silnice - spojnice mezi silnicí na Červenohorské sedlo a silnicí na Ramzovou. Chalupy jsou dosažitelné autem i hromadnou dopravou. Vlaková zastávka: Nové Losiny, autobusová zastávka: Jindřichov. Obec Nové Losiny se nachází 24km od města Šumperk (směr Hanušovice - Jindřichov - Nové Losiny, kde se odbočí... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ložnice: Daniela (2x3+2x2+1x4+1x5), Alena(1x4,1x2,1x6,1x5,1x4), Tereza(1x3+1x2+1x5+2x4). K dispozici: lůžkoviny včetně povlečení, dětská postýlka. Kuchyně a společná obytná místnost: sporák, myčka, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, varná konvice, kachlová kamna, velký jídelní stůl, kabelová nebo SAT TV, rádio, krb, hry, mapy a prospekty. Koupelny: (Daniela 2x,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžování: Lyžařská střediska: Přemyslov 2-3km (čtyřsedačka, u chalup skibus!), Kouty 7-9km (šestisedačka), Ramzová 11km, Petříkov 8km, Ostružná 7km, Branná 5km, Františkov 3km, Červenohorské sedlo 15km, Praděd 40km. Cyklistika: Nové Losiny leží na cyklotrase, která je napojena na cyklotrasy v Jeseníkách. Tenis: Jindřichov 3km. Plavání: Velké Losiny - termální 17km,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Alena Horneková Kroupová
Informace poskytnul: Alena Horneková Kroupová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz