Roubenka v Jeseníkách - max. 20 osob

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupy se nacházejí v krásných Jeseníkách v údolní obci podél silnice - spojnice mezi silnicí na Červenohorské sedlo a silnicí na Ramzovou. Chalupy jsou dosažitelné autem i hromadnou dopravou. Vlaková zastávka: Nové Losiny, autobusová zastávka: Jindřichov. Obec Nové Losiny se nachází 24km od města Šumperk (směr Hanušovice - Jindřichov - Nové Losiny, kde se odbočí vpravo směr Loučná. Po 1,3 až 2 km vpravo jsme u cíle). Nebo ze Šumperka směr Velké Losiny - Loučná - Přemyslov - Nové Losiny). Chalupy jsou v blízkosti kopce Černá stráň s nadmořskou výškou téměř 1300m n.m.
Vybavení a služby
Ložnice: Daniela (2x3+2x2+1x4+1x5), Alena(1x4,1x2,1x6,1x5,1x4), Tereza(1x3+1x2+1x5+2x4). K dispozici: lůžkoviny včetně povlečení, dětská postýlka. Kuchyně a společná obytná místnost: sporák, myčka, mikrovlná trouba, lednice, kávovar, varná konvice, kachlová kamna, velký jídelní stůl,kabelová nebo SAT TV, rádio, krb, hry, mapy a prospekty. Koupelny: (Daniela 2x, Alena a Tereza 1x + další WC), všude sauny v ceně pobytu, úschovny kol a lyží,parkování u objektů. Vytápění objektu: Daniela a Alena - plyn, Tereza - el. U každé chalupy betonový stůl na stolní tenis-vezměte s sebou pálky!, ohniště, přenosný gril, horský potok.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování: Lyžařská střediska: Přemyslov 2-3km (čtyřsedačka, u chalup skibus!), Kouty 7-9km (šestisedačka), Ramzová 11km, Petříkov 8km, Ostružná 7km, Branná 5km, Františkov 3km, Červenohorské sedlo 15km, Praděd 40km. Cyklistika: Nové Losiny leží na cyklotrase, která je napojena na cyklotrasy v Jeseníkách. Tenis: Jindřichov 3km. Plavání: Velké Losiny - termální 17km, Kouty - hotel Dlouhé stráně 8km, Šumperk 24km. Jeseník 20km. Jízdy na koních: Staré Město 10km, Loučná 7km. Relax: Branná 5km, Loučná 7km. Rybolov: Loučná - restaurace Rybárna (chyť a nech si rybu připravit), dále pstruhové řeky Desná a Branná. Restaurace: V Nových Losinách, dále ve všech střediscích a obcích. Zajímavosti: Velké Losiny - zámek a renesanční manufaktura - výroba ručního papíru - jediná fungující v Evropě - poutavá prohlídka, přečerpávací eletrárna Dlouhé stráně - Kouty nad Desnou (jeden z divů Č.republiky - exkurze), Šumperk - muzeum čarodějnických procesů a jiné...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz