Apartmán Lipno

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Lipno ubytování 3+1 pro rodiny a skupiny k pronájmu 2 apartmány Loučovice 7 osob - 14 osob ubytování v soukromí přímo na cyklo stezce Lipno nad Vltavou přehrada 3km - Vyšší Brod 6km s garáží a zahradou přímo u lesa na okraji přírodní rezervace památky Čertova stěna Luč. Krásy Lipenska a Vyššebrodska mají za každého ročního období co nabídnout, nedotčená příroda Švarcenberský kanál a začátek CHKO Šumava jsou toho příkladem. APARTMÁ LIPNO se nachází v rekreační oblasti Lipenska spjaté s mnoha sportovními aktivitami odpočinkem a rekreací. Jarní Letní Podzimní rekreace: cyklistika, turistiku, nordick walking, vyjíždky na konoích, plavání, bobová dráha, lanoví park, stezka korunamistromů, královstvílesa Lipno. Ubytování v rodinném APARTMÁNU VYŠŠÍM BRODĚ 4+1 pro 8+1 osob v centru města Vyššího Brodu, nabízíme veškerý komfort ubytování v soukromí. Město Vyšší Brod vám nabídne veškeré možnosti pro trávení vaší dovolené. Historie a příroda zde vytvořili nerozlučné pouto, které vás dojme na každém kroku.
Vybavení a služby
Apartmány Lipno: plně vybavené 2 apratmány pro rodiny a skupiny 3+1 7 osob 14 osob. Kuchyň: sklo keramický sporák, lednice, mikrovlná trouba, kávovar, varná konvice, stravování vlastní v apartmánu nebo v okolních restauracích. Velký pokoj: 3 lůžka, šatní skřín, kombinovaná skřín. Malý pokoj: 2 lůžka, zrcadlová skřín, malá skřín, sušák. Obývací pokoj: rozkladací rohová sedací souprava, televize, přípojka na internet, sektorová skřín, krb. Zahrada u lesa krb zahradní posezení, dětské hřiště. Garaž: úschova kol, lyží, parkovaní jedno osobní auto. Parkoviště u apartmánu. Rodinný Apartmán Vyšší Brod: 4+1 do 8+1 osob: v prvním patře rodinného domu, blízko u centra města Vyššího Brodu apartmán je plně vybaven.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přehrada Lipno jaro léto podzim zima relaxsace odpočinek rekreace dovolená u jezera v nedotčené přírodě: Wellnes, plavání,vyjíždky parníkem po Lipenském jezeře, půjčovaní el.lodí, bobová dráha, lanoví park, cyklo-turistika, nordick walking, putování po krásách Lipenska, adrenalinové sporty,stezka dokorun stromů, plno sportovních aktivit. Zima na Lipně: Skiareál Lipno-Kramolín Frymburk bruslení běžkování na zamrzlém jezeře, běžecké tratě upraveny. Česko Rakouské lyžování-doprava skibusy na Rakouský Hochficht. Zima Rakousko: Sternstein 15km, Hochficht 45km. Česko Rakouské lyžování. Kulturně historické město Vyšší Brod: křížová cesta a poutní místo Marie Rast am Stein, Cisterciácký klášter, Poštovní muzeum, vodopády sv. Wolfganga,Opatská stezka I. II.,Švédské šance Radvanov-solná stezka Bad Leonfelden Vyšší Brod,turistické trasy v nedotčené přírodě,jízda na koni,sjíždění Vltavy na kanoích raftech. V okolí se nachází plno kulturních historických památek,hrad Rožmberk,Český Krumlov UNESCO,Vítkův hrádek: nejvýše položená zřícenina vyhlídka na okolí,rezervací rašeliništ,sportovišt,adrenalinovích sportů. APARTMÁNy LIPNO: pro rodiny a skupiny do 7 osob v Loučovicích, 3km od Lipna, 6km od města Vyšší Brod. APARTMÁN VYŠŠÍ BROD: se nachází poblíž centra města Vyššího Brodu nabízíme ubytování pro rodiny a skupiny do 8+1 osob.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz