PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Loučovice » Apartmán Lipno

Apartmán Lipno

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Loučovice
Adresa: 
Loučovice č.p.155
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Apartmán Lipno chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 730 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lipno nad Vltavou

Wi-Fi

Po domluvě

Apartmány Lipno Vyšší Brod pro rodiny a skupiny do 7-14 a 9 osob, ubytování v soukromí s garáží zahradou u lesa,na okraji přírodní rezervace Čertova stěna, 3 km od Lipna nad Vltavou,a ve městě Vyšší Brod. Krásy Lipenské přehrady Vyššebrodska a CHKO Šumava mají za každého ročního období co nabídnout.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Lipno ubytování 3+1 pro rodiny a skupiny k pronájmu 2 apartmány Loučovice 7 osob - 14 osob ubytování v soukromí přímo na cyklo stezce Lipno nad Vltavou přehrada 3km - Vyšší Brod 6km s garáží a zahradou přímo u lesa na okraji přírodní rezervace památky Čertova stěna Luč. Krásy Lipenska a Vyššebrodska mají za každého ročního období co nabídnout, nedotčená... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány Lipno: plně vybavené 2 apratmány pro rodiny a skupiny 3+1 7 osob 14 osob. Kuchyň: sklo keramický sporák, lednice, mikrovlná trouba, kávovar, varná konvice, stravování vlastní v apartmánu nebo v okolních restauracích. Velký pokoj: 3 lůžka, šatní skřín, kombinovaná skřín. Malý pokoj: 2 lůžka, zrcadlová skřín, malá skřín, sušák. Obývací pokoj: rozkladací... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přehrada Lipno jaro léto podzim zima relaxsace odpočinek rekreace dovolená u jezera v nedotčené přírodě: Wellnes, plavání,vyjíždky parníkem po Lipenském jezeře, půjčovaní el.lodí, bobová dráha, lanoví park, cyklo-turistika, nordick walking, putování po krásách Lipenska, adrenalinové sporty,stezka dokorun stromů, plno sportovních aktivit. Zima na Lipně: Skiareál... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz