PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Velké Losiny » Penzion Vaněk

Penzion Vaněk

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velké Losiny
Adresa: 
Ludvíkov 496
Telefon: 
zobrazit telefony
+420- 603 385 851
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionvanek.com www.ceskehory.cz/penzionvanek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Sauna

Penzion nabízí kvalitní ubytování ve Velkých Losinách v krásné přírodě v blízkosti zámku Velké Losiny. K dispozici je Vám uzamykatelné parkoviště, bar, sauna, tenis, venkovní krb s grilem, ruské kuželky a další služby. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Umístění objektu
U lyžařských vleků (8.1km)
U běžkařských tratí (8.1km)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (2.5km)
U cyklostezky (20m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Vaněk se nachází v lázeňském městečku Velké Losiny v klidném prostředí v blízkosti zámku Velké Losiny a obchodu Velkolosinských pralinek. Dosažitelnost autem (uzamykatelné parkoviště u objektu), autobusem (zastávka 700m), vlakem (nádraží 2km), termální park 1800m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vybavení pokojů: každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, předsíň, samostatné WC, balkon, TV, lednici, rychlovarnou konvici.
Na pokoji je možnost si připravit snídani, k dispozici je základní nádobí (sklenice, hrnky, talíře a příbory). Pro ohřátí pokrmů je přístupná mikrovlnná trouba.

Služby v penzionu:samoobslužný bar s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Letní rekreace: turistika, cykloturistika, zámek, ruční papírna, termální park s 9 bazény, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně.

Zimní rekreace: velké množství běžkařských tras a sjezdovek. Služby: procedůry v lázních Velké Losiny, kino, projížďky na koních, půjčovna lyžařského vybavení na ČHS, krytý termální park.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Jarmila Kozáková
Informace poskytnul: Jarmila Kozáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz