Penzion Vaněk

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Vaněk se nachází v lázeňském městečku Velké Losiny v klidném prostředí v blízkosti zámku Velké Losiny. Dosažitelnost autem (uzamykatelné parkoviště u objektu), autobusem (zastávka 700m), vlakem (nádraží 2km).
Vybavení a služby
Vybavení pokojů: každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, předsíň, samostatné WC, balkon, TV, lednici, rychlovarnou konvici a telefon.<br>Na pokoji je možnost si připravit snídani, k dispozici je základní nádobí (sklenice, hrnky, talíře a příbory). Pro ohřátí pokrmů je přístupná mikrovlnná trouba.<br><br> Služby v penzionu: bar s jídelnou a krbem, sauna, hřiště na tenis a volejbal, stolní tenis, ruské kuželky, venkovní krb s grilem, zapůjčení sportovních potřeb na tenis.
Rekreace a služby v okolí
Letní rekreace: turistika, cykloturistika, zámek, ruční papírna, termální koupaliště, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně.<br><br> Zimní rekreace: velké množství běžkařských tras a sjezdovek. Služby: procedůry v lázních Velké Losiny, kino, projížďky na koních, půjčovna lyžařského vybavení na ČHS, krytý termální bazén.
TOPlist