PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Lipová - lázně » Penzion Pomněnka

Penzion Pomněnka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Lipová - lázně
Adresa: 
Lipová - lázně 571 , 790 61 Lipová - lázně
Web adresa:
www.ceskehory.cz/pomnenka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 550 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ramzová - Šerák

počasí Lipová-lázně

Wi-Fi

Penzion vhodný k celoroční rekreaci v obci Lipová - lázně v malebném údolí horské oblasti Hrubého Jeseníku, komfortní vybavení pokojů určitě potěší každého zákazníka.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Pomněnka se nachází v obci Lipová-Lázně, 4km od města Jeseník. V blízkosti jsou vlaková zastávka (150m) i autobusová stanice (300m). Celoroční dostupnost osobním vozem. Součástí penzionu je prostorné parkoviště v areálu objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion Pomněnka nabízí ubytování v 5 pokojích, kapacita penzionu 21 lůžek. Objekt se dá pronajmout celý anebo jednotlivé pokoje zvlášť. PATRO - plně vybavená kuchyň. Pokoj č.1 - 5-ti lůžkový pokoj s terasou, vlastním WC a sprchovým koutem, pokoj č.2 - 4-ti lůžkový pokoj s terasou, vlastním WC a sprchovým koutem, pokoj č.3 - 3 lůžkový pokoj, s vlastním WC a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimě je zde možno využít množství sjezdovek. Přímo v obci se nachází lyžařské vleky Lázeňský vrch (asi 500m) a Miroslav ( možnost večerního lyžování), které nabízí sjezdovky pro všechny kategorie lyžařů. Dále v okolí lyžařské střediska Petříkov, Ramzová, Ostružná. V bezprostředním okolí je také mnoho lyžařských běžeckých tratí. Sportovní vyžití - tenis (500m),... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Alena Němcová
Informace poskytnul: R. Němec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz