Poloha a dosažitelnost

Penzion Pomněnka se nachází v obci Lipová-Lázně, 4km od města Jeseník. V blízkosti jsou vlaková zastávka (150m) i autobusová stanice (300m). Celoroční dostupnost osobním vozem. Součástí penzionu je prostorné parkoviště v areálu objektu.

  Vybavení a služby

Penzion nabizí 5 pokojů pro 3 až 5 osob, které jsou vybaveny vlastním WC, sprchovým koutem a TV. Dále jsou zde připraveny plně vybavené kuchyně. V suterénu se nachází společenská místnost, místnost pro sušení prádla, obuvi a pro ukládání lyží, popř. kol. Celý areál je oplocen, parkování v objektu, ideální pro rodiny s dětmi, pískoviště, zahrada.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V zimě je zde možno využít množství sjezdovek. Přímo v obci se nachází lyžařské vleky Lázeňský vrch (asi 500m) a Miroslav ( možnost večerního lyžování), které nabízí sjezdovky pro všechny kategorie lyžařů. Dále v okolí lyžařské střediska Petříkov, Ramzová, Ostružná. V bezprostředním okolí je také mnoho lyžařských běžeckých tratí. Sportovní vyžití - tenis (500m), posilovny, squash, bowling, letní koupaliště (4km), kluziště, minigolf (5km), krytý bazén (9km). V blízkosti se nachází Lázně Jeseník (nové Balneo centrum Priessnitz), zámek v Javorníku, Jeskyně Na Pomezí atd. Restaurace (200m ), potraviny (20m). Veškeré vybavení pro celoroční rekreaci.

Zpět


TOPlist
  Penzion Pomněnka Lipová - lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Pomněnka
Ceník ubytování a stravování