TOPlist

Penzion Navrátil

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Lipová - lázně
Adresa: 
Penzion Navrátil, Lipová - lázně 560, 790 61
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-728 680 276
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzion-navratil
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 11 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  495 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ostružná počasí Ostružná

počasí Lipová-lázně počasí Lipová-lázně

Po domluvě

Silvestr 2019 / 2020

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2019
Přivítejte příchod Nového roku 2020 v objektu Penzion Navrátil

Last Minute

Termín: 27.12.2019 - 1.1.2020
   • Celý objekt za cenu 19250,- /objekt/týden
Poznámka: Nabízím ubytování pro 11 osob v obci Lipová - lázně. Cena od 27.12. - 1.1.2020 19 250.- Kč.

Poloha a dosažitelnost

Penzion Navrátil se nachází v obci Lipová - lázně 4km od města Jeseník. Celoroční dostupnost osobním vozem, autobusová zastávka 150m, vlaková zastávka 300m. Obec je známá svým hornatým okolím s možností turistiky, cykloturistiky, běžeckého a sjezdového lyžování. V blízkosti jsou velmi známe lázně Jeseník.

Vybavení a služby

Penzion se nachází v oploceném objektu. Nabízíme Vám 3 pokoje. Jeden pokoj v patře s vlastním vchodem je 6 lůžkový. Dva pokoje propojené s vlastním vchodem do zahrady v přízemí, z toho jeden 2 lůžkový a jeden 3 lůžkový. Spodní propojené pokoje vhodné pro rodinu s dětmi. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Na zahradě se nachází parkoviště, vyžití pro děti,... více >>

Rekreace a služby v okolí

Obec Lipová - lázně a jeho okolí nabízí velké možnosti pro turistiku a cykloturistiku. Lázně Jeseník 2km, mnoho rekreačních stezek a zajímavostí v okolí. V zimních měsících je k dispozici několik lyžařských středisek jako je Lázeňský vrch, Ski areál Miroslav, Ramzová, Petříkov. V okolí je spousta upravených a pravidelně udržovaných běžeckých tras. Kromě turistiky a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Navrátilová Blanka
Informace poskytnul: Navrátilová Blanka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz