Penzion Navrátil

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Navrátil se nachází v obci Lipová - lázně 4km od města Jeseník. Celoroční dostupnost osobním vozem, autobusová zastávka 150m, vlaková zastávka 300m. Obec je známá svým hornatým okolím s možností turistiky, cykloturistiky, běžeckého a sjezdového lyžování. V blízkosti jsou velmi známe lázně Jeseník.
Vybavení a služby
Penzion se nachází v oploceném objektu. Nabízíme Vám 3 pokoje. Jeden pokoj v patře s vlastním vchodem je 6 lůžkový. Dva pokoje propojené s vlastním vchodem do zahrady v přízemí, z toho jeden 2 lůžkový a jeden 3 lůžkový. Spodní propojené pokoje vhodné pro rodinu s dětmi. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Na zahradě se nachází parkoviště, vyžití pro děti, pískoviště, posezení s krbem a pergolou, zahrada. Připojení na internet (Wi-fi) v ceně. Celková kapacita je 11 lůžek. Naproti objektu se nachází dětské hřiště a obchod s potravinami. Restaurace Na Rychtě asi 5 minut pěšky. Pobyt s domácím zvířetem po domluvě. Penzion je oplocen, parkování v objektu. Ideální pro rodiny s dětmi.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Obec Lipová - lázně a jeho okolí nabízí velké možnosti pro turistiku a cykloturistiku. Lázně Jeseník 2km, mnoho rekreačních stezek a zajímavostí v okolí. V zimních měsících je k dispozici několik lyžařských středisek jako je Lázeňský vrch, Ski areál Miroslav, Ramzová, Petříkov. V okolí je spousta upravených a pravidelně udržovaných běžeckých tras. Kromě turistiky a lyžování je možnost výletů do jeskyní Na Pomezí, Na Špičáku, Lesního baru na zámek Jánský Vrch v Javorníku, do Lázní Jeseník s možností využití krytého bazénu, lázeňských procedur, minigolfu a zimního kluziště, na rozhlednu Zlatý Chlum nad Jeseníkem, na rozhlednu na Borůvkové hoře u Javorníku, rozhlednu Biskupská kupa ve Zlatých Horách, osadu Rejvíz, na přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně apod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz