Poloha a dosažitelnost

Penzion Navrátil se nachází v obci Lipová - lázně 4km od města Jeseník. Celoroční dostupnost osobním vozem, autobusová zastávka 150m, vlaková zastávka 300m. Obec je známá svým hornatým okolím s možností turistiky, cykloturistiky, běžeckého a sjezdového lyžování. V blízkosti jsou velmi známe lázně Jeseník.

  Vybavení a služby

Penzion se nachází v oploceném objektu. Nabízíme Vám 3 samostatné pokoje, každý s vlastním vchodem, vybavenou kuchyňkou a sociálním zařízením. Dva pokoje po třech lůžkách s vchodem přímo do zahrady. Jeden pokoj šest lůžek v patře. Na zahradě se nachází parkoviště, vyžití pro děti, pískoviště, posezení s krbem a pergolou, zahrada. Připojení na internet (Wi-fi) v ceně. Celková kapacita je 12 lůžek. Naproti objektu se nachází dětské hřiště a obchod s potravinami. Restaurace Na Rychtě asi 5 minut pěšky. Pobyt s domácím zvířetem po domluvě. Penzion je oplocen, parkování v objektu. Ideální pro rodiny s dětmi.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Obec Lipová - lázně a jeho okolí nabízí velké možnosti pro turistiku a cykloturistiku. Lázně Jeseník 2km, mnoho rekreačních stezek a zajímavostí v okolí. V zimních měsících je k dispozici několik lyžařských středisek jako je Lázeňský vrch, Ski areál Miroslav, Ramzová, Petříkov. V okolí je spousta upravených a pravidelně udržovaných běžeckých tras. Kromě turistiky a lyžování je možnost výletů do jeskyní Na Pomezí, Na Špičáku, Lesního baru na zámek Jánský Vrch v Javorníku, do Lázní Jeseník s možností využití krytého bazénu, lázeňských procedur, minigolfu a zimního kluziště, na rozhlednu Zlatý Chlum nad Jeseníkem, na rozhlednu na Borůvkové hoře u Javorníku, rozhlednu Biskupská kupa ve Zlatých Horách, osadu Rejvíz, na přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně apod.

Zpět


TOPlist
  Penzion Navrátil Lipová - lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Navrátil
Ceník ubytování a stravování