Penzion Navrátil - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Navrátil

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Navrátil se nachází v obci Lipová - lázně 4km od města Jeseník. Celoroční dostupnost osobním vozem, autobusová zastávka 150m, vlaková zastávka 300m. Obec je známá svým hornatým okolím s možností turistiky, cykloturistiky, běžeckého a sjezdového lyžování. V blízkosti jsou velmi známe lázně Jeseník.
Vybavení a služby
Penzion se nachází v oploceném objektu. Nabízíme Vám 3 pokoje. Jeden pokoj v patře s vlastním vchodem je 6 lůžkový. Dva pokoje propojené s vlastním vchodem do zahrady v přízemí, z toho jeden 2 lůžkový a jeden 3 lůžkový. Spodní propojené pokoje vhodné pro rodinu s dětmi. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Na zahradě se nachází parkoviště, vyžití pro děti, pískoviště, posezení s krbem a pergolou, zahrada. Připojení na internet (Wi-fi) v ceně. Celková kapacita je 11 lůžek. Naproti objektu se nachází dětské hřiště a obchod s potravinami. Restaurace Na Rychtě asi 5 minut pěšky. Pobyt s domácím zvířetem po domluvě. Penzion je oplocen, parkování v objektu. Ideální pro rodiny s dětmi.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Obec Lipová - lázně a jeho okolí nabízí velké možnosti pro turistiku a cykloturistiku. Lázně Jeseník 2km, mnoho rekreačních stezek a zajímavostí v okolí. V zimních měsících je k dispozici několik lyžařských středisek jako je Lázeňský vrch, Ski areál Miroslav, Ramzová, Petříkov. V okolí je spousta upravených a pravidelně udržovaných běžeckých tras. Kromě turistiky a lyžování je možnost výletů do jeskyní Na Pomezí, Na Špičáku, Lesního baru na zámek Jánský Vrch v Javorníku, do Lázní Jeseník s možností využití krytého bazénu, lázeňských procedur, minigolfu a zimního kluziště, na rozhlednu Zlatý Chlum nad Jeseníkem, na rozhlednu na Borůvkové hoře u Javorníku, rozhlednu Biskupská kupa ve Zlatých Horách, osadu Rejvíz, na přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně apod.
TOPlist