PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Adolfovice » Penzion Mlýnky

Penzion Mlýnky

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Bělá pod Pradědem, Adolfovice
Adresa: 
Adolfovice 215, 790 01 JESENÍK
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzionmlynky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 520 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jeseník

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Fitness

Wellness

Sauna

Rodinný penzion u lesa 500m od hlavní cesty ideální pro odpočinek jak rodin s dětmi, tak pro cyklisty nebo na turistické výšlapy. Přijeďte, postaráme se o vás s maximální péčí. Máme pro vás připraven jeden apartmán a 5 dvou až čtyřlůžkových pokojů. Celková kapacita je 15-20 lůžek.

Penzion Mlýnky Společné prostory
Jídelna s barem
Typ jednotky: Jídelna
Fitness
Lyžárna/kolárna
Sauna
Masáže
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Dětské hřiště
Venkovní gril
Kryté venkovní posezení
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Wellness
Fitness
Stolní fotbal
Stolní tenis
Povlečení
Ručníky
Parkování
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (7.5km)
U běžkařských tratí (70m)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (4.5km)
U cyklostezky (20m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází 500m od hlavní cesty Jeseník - Šumperk, kde je případně i autobusová zastávka. Pokud přijedete vlakem, nejbližší zastávka je v Jeseníku, pak přestup na autobus směr buď Šumperk, nebo Bělá pod Pradědem, vystoupíte na zastávce Adolfovice Mlýnky. V případě jakýchkoli problémů není problém zavolat na telefon 737241216 a přijedeme si pro vás, aby jste se... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V přízemí penzionu naleznete jídelnu s barem s kapacitou 20 míst a krbovým zakoutím o kapacitě 10 míst, tělocvičnu, hrací koutek jak pro děti, tak pro dospělé (stolní fotbal, šipky, kulečník). Pro zdokonalení relaxace možnost využití masáží, subaqální vany s chromatoterapií, v případě špatného počasí máme na prohřátí, kromě výrobků z místní palírny, také saunu.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Pokud přijedete s kolem, přímo před penzionem vede cyklotrasa například na Šerák, ale i do jiných, krásných koutů našich hor. Méně zdatným doporučíme výjezdy směrem na Polsko, případně se dá dojet na Rychlebské stezky, kde si užijete nádherné projížďky po celý den. Pro pěší při poradě u snídaně pomůžeme s plánem výletu dle počasí a možností, je tady tolik nádherných... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ALL 4 MOVING, s.r.o
Informace poskytnul: Stanislav Staněk
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz