Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází 500m od hlavní cesty Jeseník - Šumperk, kde je případně i autobusová zastávka. Pokud přijedete vlakem, nejbližší zastávka je v Jeseníku, pak přestup na autobus směr buď Šumperk, nebo Bělá pod Pradědem, vystoupíte na zastávce Adolfovice Mlýnky. V případě jakýchkoli problémů není problém zavolat na telefon 737241216 a přijedeme si pro vás, aby jste se nám neztratili. Penzion je postaven v klidném místě u potoka, na kraji lesa s velkou zahradou, která je vám rovněž k dispozici. Kdo přijede vozem, zaparkuje na chráněném parkovišti v areálu penzionu.

  Vybavení a služby

V přízemí penzionu naleznete restauraci, zákoutí s krbem, tělocvičnu, hrací koutek jak pro děti, tak pro dospělé (stolní fotbal, šipky, kulečník). Pro zdokonalení relaxace možnost využití masáží, subaqální vany s chromatoterapií, v případě špatného počasí máme na prohřátí, kromě výrobků z místní palírny, také saunu. Večeře možné formou venkovního grilování.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Pokud přijedete s kolem, přímo před penzionem vede cyklotrasa například na Šerák, ale i do jiných, krásných koutů našich hor. Méně zdatným doporučíme výjezdy směrem na Polsko, případně se dá dojet na Rychlebské stezky, kde si užijete nádherné projížďky po celý den. Pro pěší při poradě u snídaně pomůžeme s plánem výletu dle počasí a možností, je tady tolik nádherných míst - Šerák, Praděd, Ramzová, Rejvíz ... nejen pro rodiny s dětmi možnost koupání buď v Jeseníku na koupališti, ale v dostupnosti i na kolech několik nádherných přírodních zatopených lomů. Pokou milujete více adrenalinu, v blízkém okolí spousta krásných lezeckých oblastí, adrenalin parky, případně horské minikáry nebo sjezdy na kolech. Pokud přijedete, určitě najdeme program, který vám bude sedět a budeme se snažit vám vyplnit program tak, aby jste odjížděli spokojení a odpočatí .

Zpět


TOPlist
  Penzion Mlýnky Bělá pod Pradědem, Adolfovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Mlýnky
Ceník ubytování a stravování