PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Krakenka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Morava
Adresa: 
Dolní Morava 25, 561 69
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Krakenka chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Dolní Morava

Levné, komfortní ubytování v centru obce Dolní Morava, součástí objektu je kryté fotbalové hřiště, ohniště, zastřešená terasa,... Chata je rozdělena na 3 bytové jednotky s kapacitou 8 lůžek, součástí každé bytové jednotky je vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout. Velmi klidné prostředí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Krakenka se nachází na úpatí Kralického Sněžníku, 7km od města Králíky v obci Dolní Morava. Praha - Dolní Morava: 200km, Brno - Dolní Morava: 135km, Ostrava - Dolní Morava: 125km, Šumperk - Dolní Morava: 45km, Olomouc - Dolní Morava: 95km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování s kapacitou 24 míst. Součástí každého apartmánu má vlastní sociální zařízení, kompletně vybavený kuchyňský kout, televize, krbová kamna. Dále nabízíme možnost venkovního posezení s grilováním, parkování u objektu, úschovu jízdních kol a lyží, využití zastřešeného fotbalového/ florbalového hřiště 5x10m s osvětlením.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Apartmány se nachází v obci Dolní Morava uprostřed malebného údolí řeky Moravy, která se rozbíhá zpod lesnatého masívu Kralického Sněžníku. V tomto koutě pomezí Čech a Moravy se bude líbit zejména návštěvníkům, kteří si chtějí aktivně odpočinout v civilizaci nedotčené přírodě. Zimní aktivity: Nejbližší vlek je cca 300m je dlouhý 700m, který nabízí dvě sjezdovky +... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz