Krakenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Krakenka se nachází na úpatí Kralického Sněžníku, 7km od města Králíky v obci Dolní Morava. Praha - Dolní Morava: 200km, Brno - Dolní Morava: 135km, Ostrava - Dolní Morava: 125km, Šumperk - Dolní Morava: 45km, Olomouc - Dolní Morava: 95km.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování s kapacitou 24 míst. Součástí každého apartmánu má vlastní sociální zařízení, kompletně vybavený kuchyňský kout, televize, krbová kamna. Dále nabízíme možnost venkovního posezení s grilováním, parkování u objektu, úschovu jízdních kol a lyží, využití zastřešeného fotbalového/ florbalového hřiště 5x10m s osvětlením.
Rekreace a služby v okolí
Apartmány se nachází v obci Dolní Morava uprostřed malebného údolí řeky Moravy, která se rozbíhá zpod lesnatého masívu Kralického Sněžníku. V tomto koutě pomezí Čech a Moravy se bude líbit zejména návštěvníkům, kteří si chtějí aktivně odpočinout v civilizaci nedotčené přírodě. Zimní aktivity: Nejbližší vlek je cca 300m je dlouhý 700m, který nabízí dvě sjezdovky + přilehlý lyžařský areál Horní Morava (700–1131m) hodinová kapacita 3400 osob, má 4 sjezdovky, které jsou vhodné i pro začátečníky a děti, Větrný vrch – na svahu proti kostelu. Kotvový lyžařský vlek, osvětlená sjezdovka, snowboard park, občerstvení, lyžařská škola, půjčovna lyží. Letní aktivity:300m od chaty se nachází nejlepších downhill/fx/freestyle bikeparků v ČR. Cyklistika, pěší turistické výlety do okolí (Kralický Sněžník, Klášter Hedeč, vojenské opevnění,Lázně Jeseník a Velké Losiny - termální koupaliště, Letohrad – museum řemesel, barokní zámek, barokní kostel, Pastviny - údolní nádrž, vodní sport.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz