Krakenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Krakenka se nachází na úpatí Kralického Sněžníku, 7km od města Králíky v obci Dolní Morava. Praha - Dolní Morava: 200km, Brno - Dolní Morava: 135km, Ostrava - Dolní Morava: 125km, Šumperk - Dolní Morava: 45km, Olomouc - Dolní Morava: 95km.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování s kapacitou 24 míst. Součástí každého apartmánu má vlastní sociální zařízení, kompletně vybavený kuchyňský kout, televize, krbová kamna. Dále nabízíme možnost venkovního posezení s grilováním, parkování u objektu, úschovu jízdních kol a lyží, využití zastřešeného fotbalového/ florbalového hřiště 5x10m s osvětlením.
Rekreace a služby v okolí
Apartmány se nachází v obci Dolní Morava uprostřed malebného údolí řeky Moravy, která se rozbíhá zpod lesnatého masívu Kralického Sněžníku. V tomto koutě pomezí Čech a Moravy se bude líbit zejména návštěvníkům, kteří si chtějí aktivně odpočinout v civilizaci nedotčené přírodě. Zimní aktivity: Nejbližší vlek je cca 300m je dlouhý 700m, který nabízí dvě sjezdovky + přilehlý lyžařský areál Horní Morava (700–1131m) hodinová kapacita 3400 osob, má 4 sjezdovky, které jsou vhodné i pro začátečníky a děti, Větrný vrch – na svahu proti kostelu. Kotvový lyžařský vlek, osvětlená sjezdovka, snowboard park, občerstvení, lyžařská škola, půjčovna lyží. Letní aktivity:300m od chaty se nachází nejlepších downhill/fx/freestyle bikeparků v ČR. Cyklistika, pěší turistické výlety do okolí (Kralický Sněžník, Klášter Hedeč, vojenské opevnění,Lázně Jeseník a Velké Losiny - termální koupaliště, Letohrad – museum řemesel, barokní zámek, barokní kostel, Pastviny - údolní nádrž, vodní sport.
TOPlist