Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Červenohorské sedlo
Adresa: 
Loučná nad Desnou-Kouty nad Desnou ev.č. 105
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 232 184
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartman-dahepo.cz
www.ceskehory.cz/aprtman-dahepo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1005 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Červenohorské sedlo počasí Červenohorské sedlo

Apartmán se nachází na Červenohorském sedle má samostatnou ložnici 2 lůžka, obývací prostor s rozkladací soupravou pro 2 osoby a samostatný pokojík s patrovou postelí. Kuchyňská linka, plně vybaveno pro 6 osob. Sociální zařízení- sprchový kout, WC, umyvadlo. Předsíň s úložným prostorem pro lyže.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází na Červenohorském sedle, na hřebenu turistické magistrály Praděd - Šerák. Je situován v přízemí čtyřpodlažní budovy hotelového typu. Parkování automobilů před objektem. Přes Červenohorské sedlo vede silnice I.třidy Šumperk - Jeseník. Na Červenohorské sedlo je možno dojet automobilem nebo autobusem. Další možnost vlakem do Kout nad Desnou a potom 6km autobusem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán je plně vybaven pro 6 osob a je určen pro celoroční pobyt .Součástí apartmánu je kuchyňská linka, lednička,elketrický 4 plotýnkový vařič, digestoř, jídelní stůl. Obývací část s televizí a radiomagnetofonem s rozkladací sedací soupravou. Sociální zařízení - sprchový kout, WC, umyvadlo. Předsíň s úložným prostorem pro lyže a lyžařskou obuv. V objektu se... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Červenohorské sedlo, které leří v nadmořké výšce nad 1000m n.m. je ideálním místem na provozování horské turistiky, jízdy na horských kolech, sběru lesních plodin a houbaření. Nejvíce však láka v zimním období ke sjezdovému lyžování díky rozmanitosti terénu od černé sjezdovy až po mírné modré sjezdovky. K výrazně kvalitnějšímu lyžování přispěla nová čtyřsedačka,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: DAHEPO s.r.o.
Informace poskytnul: Jiří Kluch
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz