PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází na Červenohorském sedle, na hřebenu turistické magistrály Praděd - Šerák. Je situován v přízemí čtyřpodlažní budovy hotelového typu. Parkování automobilů před objektem. Přes Červenohorské sedlo vede silnice I.třidy Šumperk - Jeseník. Na Červenohorské sedlo je možno dojet automobilem nebo autobusem. Další možnost vlakem do Kout nad Desnou a potom 6km autobusem.
Vybavení a služby
Apartmán je plně vybaven pro 6 osob a je určen pro celoroční pobyt .Součástí apartmánu je kuchyňská linka, lednička,elketrický 4 plotýnkový vařič, digestoř, jídelní stůl. Obývací část s televizí a radiomagnetofonem s rozkladací sedací soupravou. Sociální zařízení - sprchový kout, WC, umyvadlo. Předsíň s úložným prostorem pro lyže a lyžařskou obuv. V objektu se nachází půjčovna lyží a snowboardů, skiservis. V sousedním hotelu je k dispozici bazén, sauna, masáže. Možnost využití restaurace a baru. K dispozici je nově otevřený bar s kavárnou přímo pod apartmánovým domem. V bezprostřední blízkosti objektu je v zimním období k dipozici 6 lyžařských vleků a 1 čtyřsedačka. Možnost večerního lyžování, využití lyžařských škol. Pro běžkaře jsou zde značené a udržované běžecké tratě napojené na lyžařskou magistrálu Ramzová - Keprník. Červenohorské sedlo - Praděd - Karlova Studánka.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Červenohorské sedlo, které leří v nadmořké výšce nad 1000m n.m. je ideálním místem na provozování horské turistiky, jízdy na horských kolech, sběru lesních plodin a houbaření. Nejvíce však láka v zimním období ke sjezdovému lyžování díky rozmanitosti terénu od černé sjezdovy až po mírné modré sjezdovky. K výrazně kvalitnějšímu lyžování přispěla nová čtyřsedačka, která na severních svazích propojí všechny sjezdovky. Pro běžkaře jsou upravovány běžecké stopy hlavní hřebenové magistrály Jeseníků. Z výletů do okolí lze doporučit návštěvu lázní Jeseník, lázně Karlova Studánka a nebo lázně Velké Losiny kde se mimo jiné nachází známý zámek nebo výroba ručního papíru. Za zhlédnutí stojí přečerpávací elektrárna s přehradou Dlouhé Stráně nebo např. největší rašeliniště se svéráznou květenou a spoustou jezírek v přírodní rezervaci Rejvíz.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz