České hory » Jeseníky » Ubytování » Nové Losiny » Chata u hajného

Chata u hajného

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Nové Losiny
Adresa: 
Nové Losiny 170 , 78823
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-773 166 652
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/uhajneho
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Františkov - X-Park počasí Františkov - X-Park

Přemyslov hlásí 40 - 90 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Wi-Fi

Není možný

Plně zařízená chata až pro 6 osob pro letní i zimní dovolenou. V přízemí obýv.pokoj propojený s kuchyní. Soc.zařízení a chodba se schodištěm. V patře dva pokoje po třech lůžkách .Za domem zahrada s altánkem a venk.posezením. Restaurace cca 100m, obchod cca 500m. V dosahu 10km 7 lyžařských areálů


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata stojí na kraji Nových Losin poblíž autobusové a vlakové zastávky. Výhodná poloha pro podnikání pěších, běžkařských tůr a cyklotoulek.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízím k pronájmu plně vybavenou chatu, v přízemí se nachází kompletně vybavená kuchyň, propojená s obývacím pokojem (kabelová televize + wi-fi). Dále koupelna se sprch.koutem a vanou. V patře jsou dva pokoje, každý se třemi lůžky. Plynové vytápění. Za domem je zahrada s altánkem a venkovním posezením. Gril + ohniště

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion Trojkámen s výbornou kuchyní cca 100m, penzion Rybníček s hernou a skvělou atmosférou cca 100m na opačnou stranu. V okruhu 10km 7 lyžařských areálů, nejbližší 2km. Vesnice Branná s zámkem, bowlingem, relax centrem a několika restauracemi cca 5km. Krásná příroda všude kolem.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Stanislav Jurča
Informace poskytnul: Jurča Stanislav
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz