TOPlist
České hory » Jeseníky » Ubytování » Kouty nad Desnou » Chata Sedlovka - Kouty nad Desnou

Chata Sedlovka - Kouty nad Desnou

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Kouty nad Desnou
Adresa: 
Kouty nad Desnou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 777 251 515
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.kouty-chata.cz
www.ceskehory.cz/chata-sedlovka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 5 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  680 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kouty nad Desnou počasí Kouty nad Desnou

Červenohorské sedlo hlásí 5 cm sněhu

Silvestr 2019 / 2020

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2019
Přivítejte příchod Nového roku 2020 v objektu Chata Sedlovka - Kouty nad Desnou

Poloha a dosažitelnost

Chata pro 5 osob leží ve středu horské obce, naproti sedačkové lanovce, pod lesem a mimo hlavní komunikaci. K dispozici je samostatný kompletně vybavený apartmán s vlastním vchodem a venkovním posezením. Chata se nachází také kousek od známého horského střediska Červenohorské Sedlo (1.030m.n.m.), kde je několik lyž. vleků a kde jsou denně upravovány sjezdové tratě... více >>

Vybavení a služby

Pěkné, moderní s dřevěným obložením v celé chatě. 1x ložnice se třemi lůžky a 1x obývací ložnice se dvěma lůžky, kde je i jídelní stůl, krbová kamna, tv-lcd a wifi internet. Samostatná vybavená kuchyňka, koupelna se sprchou a WC. V chatě je dále lednice, mraznička, mikr.trouba, var.konvice, el.sklokeramický dvouvařič, topinkovač, krbová kamna, tv-lcd, el.topení... více >>

Rekreace a služby v okolí

V Koutech je dobrý krytý bazén s Whirpol, masážními tryskami a s protiproudem, horské minikáry, horské koloběžky, půjčovna lyží, horských kol a bruslí, vodopády na Borovém potoce, tenisové kurty, Snowpark a podzemní vodní přečerpávací elektrárna elektrárna Dlouhé Stráně s prohlídkou vysokohorských vodních nádrží, Vel.Losiny lázně, zámek, termální aquapark , ojedinělé... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Informace poskytnul: ---
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz