Chata Sedlovka - Kouty nad Desnou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata pro 5 osob leží ve středu horské obce, naproti sedačkové lanovce, pod lesem a mimo hlavní komunikaci. K dispozici je samostatný kompletně vybavený apartmán s vlastním vchodem a venkovním posezením. Chata se nachází také kousek od známého horského střediska Červenohorské Sedlo (1.030m.n.m.), kde je několik lyž. vleků a kde jsou denně upravovány sjezdové tratě všech stupňů obtížnosti. Odtud je také hlavní východisko do všech směrů Jeseníků, termální aquapark 8km.
Vybavení a služby
Pěkné, moderní s dřevěným obložením v celé chatě. 1x ložnice se třemi lůžky a 1x obývací ložnice se dvěma lůžky, kde je i jídelní stůl, krbová kamna, tv-lcd a wifi internet. Samostatná vybavená kuchyňka, koupelna se sprchou a WC. V chatě je dále lednice, mraznička, mikr.trouba, var.konvice, el.sklokeramický dvouvařič, toustovač, krbová kamna, tv-lcd, el.topení (akumulačky), gril, zahr.nábytek, wifi-internet a možnost zapůjčení stolního tenisu. Majitel v objektu nebydlí, neposkytuje ložní prádlo a požaduje úhradu el.energie, dřeva a rekreační poplatek obci. Pes není povolen, parkování je celoročně hned vedle chaty.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Koutech je dobrý krytý bazén s Whirpol, masážními tryskami a s protiproudem, horské minikáry, horské koloběžky, půjčovna lyží, horských kol a bruslí, vodopády na Borovém potoce, tenisové kurty, Snowpark a podzemní vodní přečerpávací elektrárna elektrárna Dlouhé Stráně s prohlídkou vysokohorských vodních nádrží, Vel.Losiny lázně, zámek, termální aquapark , ojedinělé muzeum ruční výroby papíru, které patří mezi nejstarší v Evropě a je doposud v provozu, lázně Lipová a Jeseník, mechová jezírka Rejvíz, Rešovské vodopády, veteran muzeum a minizoo Rapotín, veterán muzeum Česká Ves, zámek Jánský Vrch, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, rozhledna Praděd (1.491m.n.m.) a rozhledna Zlatý Chlum (875m.n.m.), rybářská bašta a Squash Loučná, zlatorudné mlýny ve Zlatých horách, ojedinělé celodřevěné kostelíky v Maršíkově a v Žárové, rašeliniště a ojedinělá mechová jezírka Revíz, vodní tvrz a muzeum minerálů v Jeseníku, vojenské muzeum a vybavené vojenské bunkry Králíky.
TOPlist