Chata Sedlovka - Kouty nad Desnou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata pro 5 osob leží ve středu horské obce, naproti sedačkové lanovce, pod lesem a mimo hlavní komunikaci. K dispozici je samostatný kompletně vybavený apartmán s vlastním vchodem a venkovním posezením. Chata se nachází také kousek od známého horského střediska Červenohorské Sedlo (1.030m.n.m.), kde je několik lyž. vleků a kde jsou denně upravovány sjezdové tratě všech stupňů obtížnosti. Odtud je také hlavní východisko do všech směrů Jeseníků, termální aquapark 8km.
Vybavení a služby
Pěkné, moderní s dřevěným obložením v celé chatě. 1x ložnice se třemi lůžky a 1x obývací ložnice se dvěma lůžky, kde je i jídelní stůl, krbová kamna, tv-lcd a wifi internet. Samostatná vybavená kuchyňka, koupelna se sprchou a WC. V chatě je dále lednice, mraznička, mikr.trouba, var.konvice, el.sklokeramický dvouvařič, toustovač, krbová kamna, tv-lcd, el.topení (akumulačky), gril, zahr.nábytek, wifi-internet a možnost zapůjčení stolního tenisu. Majitel v objektu nebydlí, neposkytuje ložní prádlo a požaduje úhradu el.energie, dřeva a rekreační poplatek obci. Pes není povolen, parkování je celoročně hned vedle chaty.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Koutech je dobrý krytý bazén s Whirpol, masážními tryskami a s protiproudem, horské minikáry, horské koloběžky, půjčovna lyží, horských kol a bruslí, vodopády na Borovém potoce, tenisové kurty, Snowpark a podzemní vodní přečerpávací elektrárna elektrárna Dlouhé Stráně s prohlídkou vysokohorských vodních nádrží, Vel.Losiny lázně, zámek, termální aquapark , ojedinělé muzeum ruční výroby papíru, které patří mezi nejstarší v Evropě a je doposud v provozu, lázně Lipová a Jeseník, mechová jezírka Rejvíz, Rešovské vodopády, veteran muzeum a minizoo Rapotín, veterán muzeum Česká Ves, zámek Jánský Vrch, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, rozhledna Praděd (1.491m.n.m.) a rozhledna Zlatý Chlum (875m.n.m.), rybářská bašta a Squash Loučná, zlatorudné mlýny ve Zlatých horách, ojedinělé celodřevěné kostelíky v Maršíkově a v Žárové, rašeliniště a ojedinělá mechová jezírka Revíz, vodní tvrz a muzeum minerálů v Jeseníku, vojenské muzeum a vybavené vojenské bunkry Králíky.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz