PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Anna

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Kouty nad Desnou
Adresa: 
Kouty nad Desnou č.80, Loučná nad Desnou
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Chata Anna chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 640 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kouty nad Desnou

Wi-Fi

Po domluvě

Chata Anna vám nabízí ubytování pro 1-4 osoby v horské oblasti v obci Kouty nad Desnou, 10-15minut pěšky od ski areálu KOUTY, nedaleko Červenohorského sedla a obce Velké Losiny - zámek, muzeum ruční papírny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chata Anna se nachází v klidném prostředí chatové oblasti Annín. Přístup k chatě je ze státní silnice Šumperk - Jeseník. Autobusová zastávka (Kouty nad Desnou - pošta) je vzdálena od chaty 800m, železniční zastávka (Kouty nad Desnou - nádraží) je ve vzdálenosti 900m. Parkování až dvou vozidel v letním i zimním období je na parkovišti přímo u chaty. Ve... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt není příliš velký (pro 1-4 osoby), od lesa je vzdálen asi 50m a lze celoročně přijet autem přímo k chatě. Parkovací místo u chaty pro 1-2 auta. Do chaty se vchází menší chodbou se vstupem na WC a do předsíně. Před vchodem do kuchyně stojí sprchový kout s umyvadlem a zrcadlem. Vedle sprchového koutu je připevněn topný žebřík. Kuchyně nabízí standardní... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chata „Anna“ se nachází v nádherném přírodním prostředí jesenických hor kde převažují jehličnaté lesy, které jsou součástí CHKO Jeseníků. Obec Kouty nad Desnou je součástí obce Loučná nad Desnou, která je od okresního města Šumperk známého největšími čarodějnickými procesy u nás vzdálená cca 20Km. Kousek od chaty protéká řeka Hučivá Desná, vynikající místo k osvežení... více >>
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz