PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Horní Orlice » Chalupa u dvou studánek

Chalupa u dvou studánek

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Horní Orlice
Adresa: 
Horní Orlice 14
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 101 555
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/udvoustudanek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Nabízíme Vám k pronájmu chalupu s komfortním ubytováním s rozsáhlými možnostmi využití v létě i v zimě. Chalupa se nachází u lesa v malebné horské vesnici Horní Orlice, v jejíž blízkosti je nepřeberné množství jak sportovního, tak relaxačního vyžití.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pokud dáváte přednost sáňkování, je tu něco i pro Vás - v areálu Dolní Morava je vybudována sáňkařská dráha na trati dlouhé 2,5km. Na Dolní Moravě se také nachází zimní bobová dráha. www.dolnimorava.cz Ve Starém Městě pod Sněžníkem, v Králíkách, či v Hynčicích pod Sušinou si můžete zahrát bowling. Výšlapy na vrchol Králického Sněžníku, na vrchol Suchého vrchu,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 13 osob ve 4 ložnicích plus 2 přistýlky. V přízemí chalupy se nachází společenská místnost s krbem, pohovkou pro 8 osob, televizí, kuchyňkou, společenskými hrami, koupelna se sprchou a samozřejmě lyžárna. V přízemí se nachází 4 ložnice s kapacitou až 13 osob, k dispozici je stolní fotbálek a kulečník. Celková kapacita... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Milovníci letní přírody si zde také přijdou na své. • 1. Výšlap na vrchol Králického Sněžníku, 1423 mnm (www.sneznik.cz) • 2. Horské turistické chaty Paprsek a Návrší s vyhlášenými borůvkovými knedlíky (www.navrsi.eu) • 3. Jízdárny s možností vyjížďky na koni (www.mujkralicak.cz) • 4. Bobová dráha Petříkov (www.kaste.cz), Dolni Morava • 5. Kaskády... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Drahomíra Koutňáková
Informace poskytnul: Vladimír Koutňák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz