České hory » Jeseníky » Ubytování » Nové Losiny » Chalupa Dobroslav

Chalupa Dobroslav

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Nové Losiny
Adresa: 
Dobroslav Picek, Na holbě 488, Hanušovice 78833
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 580 620, 733 222 186
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/dobroslav
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Františkov - X-Park počasí Františkov - X-Park

Přemyslov hlásí 50 - 100 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Je možný

Pěkně zařízená 3-pokojová chalupa (70m2) pro max. 6 osob. Chodba. Obytná místnost (25m2) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, TV+KABEL a rádiem. kuchyně (15m2) (oddělena závěsem), ve které je k dispozici el.sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička s mrazícím boxem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Nové Losiny leží 25km severně od Šumperka v krásně hornaté krajině Jeseníků, která nabízí ideální podmínky k turistice, cykloturistice a houbaření. V zimě jsou zde výborné podmínky k lyžování. Termální koupaliště ve Velkých Losinách (15km). Krytý bazén a posilovna v Šumperku (25km). Tenisové kurty v Jindřichově (3km). Jízda na koni v Žárové (8km). Rybaření v... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pěkně zařízená 3-pokojová chalupa (70m2) leží v klidné horské obci u cesty a nabízí pronájem pro max. 6 osob. Chodba. Obytná místnost (25m2) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, TV+KABEL a rádiem. Na obytnou místnost navazuje kuchyně (15m2) (oddělena závěsem), ve které je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přemyslov (3km) (760m.n.m.): 1 lanovka, 2 vleky, délka sjezdovek: 2,4km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. • Branná (7km) (650m.n.m.): 1 lanovka, 3 vleky, délka sjezdovek: 2,1km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 13km... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Dobroslav Picek
Informace poskytnul: Dobroslav Picek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz