TOPlist

Chalupa Dobroslav

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Nové Losiny leží 25km severně od Šumperka v krásně hornaté krajině Jeseníků, která nabízí ideální podmínky k turistice, cykloturistice a houbaření. V zimě jsou zde výborné podmínky k lyžování. Termální koupaliště ve Velkých Losinách (15km). Krytý bazén a posilovna v Šumperku (25km). Tenisové kurty v Jindřichově (3km). Jízda na koni v Žárové (8km). Rybaření v Loučné nad Desnou (8km). Restaurace v místě (2km), nákupy v Jindřichově (3km). Turistické cíle: krásy Jeseníků (naučná stezka Pasák, Šerák, Keprník, nejvyšší hora Jeseníků Praděd, vodopády Bílé Opavice, Rejvíz, atd.); Dlouhé Stráně (přečerpávací a vodní elektrárna), Velké Losiny (zámek, lázeňský areál, papírna ze 16.století – technická památka), Jeseník (lázeňský areál), krasové jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, Zlatý Chlum (rozhledna), Karlova Studánka (lázeňský areál), Bruntál (zámek), Králíky (poutní kostel Nanebevzetí P.Marie a klášter na Hoře Matky Boží), Hůrka (dělostřelecká tvrz z 2.světové války).
Vybavení a služby
Pěkně zařízená 3-pokojová chalupa (70m2) leží v klidné horské obci u cesty a nabízí pronájem pro max. 6 osob. Chodba. Obytná místnost (25m2) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny, TV+KABEL a rádiem. Na obytnou místnost navazuje kuchyně (15m2) (oddělena závěsem), ve které je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el.konvice a jídelní kout. Koupelna s vanou, WC a pračkou – bojler 80 l. 2 ložnice: 1/ (15m2) s manželskou postelí, 2 lůžky, krbovými kamny a TV+KABEL a 2/ (10m2) s manželskou postelí, pohovkou a stolkem. Topení: dřevem v krbových kamnech, krbu + el. přímotop. Nekuřácký objekt. Na zahradě (750m2), která je částečně oplocena plotem, částečně živým plotem a částečně tvoří hranici potok, se nachází zahradní bazén (5,5x2,7x1,3m, provoz červenec a srpen), profi stolní tenis, zastřešená terasa se zahradním nábytkem, přenosný gril a ohniště s lavičkami. Oplocené parkování. Povolena jsou jen malá psí plemena (do 30cm).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Přemyslov (3km) (760m.n.m.): 1 lanovka, 2 vleky, délka sjezdovek: 2,4km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. • Branná (7km) (650m.n.m.): 1 lanovka, 3 vleky, délka sjezdovek: 2,1km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 13km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. • Ostružná (14km) (700–835m.n.m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 2,5km, náročnost lehká až středně těžká, snowboarding, 71km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. • Ramzová (16km) (782–1351m.n.m.): 2 lanovky, 3 vleky, délka sjezdovek: 8,7km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. • Petříkov (16km) (740–950m.n.m.): 5 vleky, délka sjezdovek: 3,7km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 15km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. • Lázně v okolí: Velké Losiny (15km): léčba nemocí nervových, pohybových a dýchacích. Lipová-lázně (19km): léčba dýchacích cest. Jeseník (24km): léčba nemocí dýchacího ústrojí, duševních poruch, kožních nemocí a nemocí oběhového ústrojí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz