PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

BožíKout

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Kouty nad Desnou
Adresa: 
Kouty nad Desnou 63, Loučná nad Desnou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 161 017
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.bozikout.cz www.ceskehory.cz/bozikout
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 620 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kouty nad Desnou

Wi-Fi

Není možný

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 16 osob - nejlepší výchozí bod, dokonalé místo pro návrat! V budově se můžete těšit na 4 ložnice, sociální zázemí, prostornou kuchyň spojenou s obývacím pokojem a jídelnou. Obývací části dominují kachlová kamna a u chalupy je venkovní terasa s posezením.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

BožíKout leží v jesenickém údolí v blízkosti řeky Desné a ještě blíže Divokému potoku, který se vine přímo za pozemky chalupy, což uslyšíte hned po příjezdu. Má ideální pozici, pokud chcete vyrážet za zimními radovánkami, pěšími túrami nebo se schovávat ve stínu a v poklidu si užívat čerstvého vzduchu a nicnedělání.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa je vhodná především pro rodiny s dětmi, nebo skupinu přátel a poskytuje ubytování pro max. 16 osob ve 4 pokojích, které jsou situovány v podkroví domu. Každý z pokojů má manželskou postel a přistýlku, která je rozložitelná na plnohodnotné dvojlůžko. Pokoje mají dostatek úložného prostoru, menší sušák na prádlo a pro krizové situace i televizi. V podkroví kromě... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nejblíže je skiareál Kouty, který je v zimě hojně využíván pro sjezdové lyžování a snowboarding - kouty.cz. V létě je v areálu k dispozici bikepark - kouty.cz/bike-park Celoročně je potom areál základnou pro výlety na přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně - www.dlouhe-strane.cz Určitě doporučujeme tuto velice působivou stavbu navštívit. Komu se nechce nahoru... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Agria Drásov spol. s r.o.
Informace poskytnul: BožíKout
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz