BožíKout

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
BožíKout leží v jesenickém údolí v blízkosti řeky Desné a ještě blíže Divokému potoku, který se vine přímo za pozemky chalupy, což uslyšíte hned po příjezdu. Má ideální pozici, pokud chcete vyrážet za zimními radovánkami, pěšími túrami nebo se schovávat ve stínu a v poklidu si užívat čerstvého vzduchu a nicnedělání.
Vybavení a služby
Chalupa je vhodná především pro rodiny s dětmi, nebo skupinu přátel a poskytuje ubytování pro max. 16 osob ve 4 pokojích, které jsou situovány v podkroví domu. Každý z pokojů má manželskou postel a přistýlku, která je rozložitelná na plnohodnotné dvojlůžko. Pokoje mají dostatek úložného prostoru, menší sušák na prádlo a pro krizové situace i televizi. V podkroví kromě pokojů najdete také 2 koupelny se záchodem a sprchovým koutem. V přízemí domu najdete praktickou, vyhřívnou lyžárnu, WC a prostornou kuchyň spojenou s obývacím pokojem a jídelnou. Obývací části dominují kachlová kamna, které v zimě dokreslují tu správnou atmosféru. Pokud BožíKout navštívíte v teplejších měsících, tak jistě využijete venkovní posezení s krbem, dětské hřiště i velký zatravněný pozemek, který přímo vybízí ke sportu a hrám.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejblíže je skiareál Kouty, který je v zimě hojně využíván pro sjezdové lyžování a snowboarding - kouty.cz. V létě je v areálu k dispozici bikepark - kouty.cz/bike-park Celoročně je potom areál základnou pro výlety na přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně - www.dlouhe-strane.cz Určitě doporučujeme tuto velice působivou stavbu navštívit. Komu se nechce nahoru šlapat pěšky, je možné zaplatit si cestu lanovkou a zpátky to vzít například na koloběžkách. V dojezdné vzdálenosti cca 10 minut je také Červenohorské sedlo cervenohorskesedlo.eu V okolí je nepřeberné množství běžeckých stop a turistických tras, které se dají absolvovat, ať už dáváte přednost krajince v bílém hávu nebo rozkvetlým lukám. Pokud máte rádi výzvy, je možné vyrazit třeba i na Praděd, nejvyšší horu Hrubého Jeseníku. Pokud byste měli chuť na vodní radovánky, vyrazte do Termálních lázní Velké losiny - www.termaly-losiny.cz Přibližně 15 minut autem.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz